Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Apel in asteptare

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
lone-wolf

lone-wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 27.06.2007

View PostFin, on 10 ianuarie 2014 - 06:53, said:

pai tonul de asteptare nu cu asta se ocupa?
Revin. Daca sugerezi ca tonul de asteptare are legatura cu apelul in asteptare, te inseli.
Dupa cum scrie aici, "tonurile de asteptare sunt fragmente de melodii sau sunete, insotite de tonul standard, pe care cei care te suna le vor auzi in timp ce asteapta sa le raspunzi."
Si pentru ca nu imi place sa fac afirmatii fara acoperire, am si testat: chiar daca ai ton de asteptare activat, la apelul in asteptare  situatia ramine neschimbata. "Picatura chinezeasca" actioneaza.Posted Image

#20
Galaxy2

Galaxy2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 783
  • Înscris: 24.11.2011
Din păcate la prepay orange nu au băgat nici in ziua de astăzi restricționarea apelului si apel conferinta....



#21
Fin

Fin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 925
  • Înscris: 09.10.2012

View Postlone-wolf, on 10 ianuarie 2014 - 20:51, said:

am si testat: chiar daca ai ton de asteptare activat, la apelul in asteptare  situatia ramine neschimbata.

mersi de info

#22
total_commander

total_commander

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 21.05.2012

View PostGalaxy2, on 10 ianuarie 2014 - 21:04, said:

Din păcate la prepay orange nu au băgat nici in ziua de astăzi restricționarea apelului si apel conferinta....

Edited by total_commander, 11 January 2014 - 08:34.


#23
mitica1234

mitica1234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.01.2010
Salut.Am si eu un Samsung Galaxy S3 si am o problema deci se poate efectua apel in asteptare dar eu nu aud cand suna
Mai pe inteles daca vorbesc cu cineva iar altcineva ma suna imi apare ca ma suna dar nu se aude nimic.

#24
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,907
  • Înscris: 18.12.2007
'Sunetul de apel' este setarea telefonului, nu vine de la operator.
Mai bine posteaza pe aria de terminale, pe topicul pentru S3.

#25
crisstian

crisstian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 958
  • Înscris: 21.06.2004

View Postmitica1234, on 28 februarie 2015 - 22:40, said:

Salut.Am si eu un Samsung Galaxy S3 si am o problema deci se poate efectua apel in asteptare dar eu nu aud cand suna
Mai pe inteles daca vorbesc cu cineva iar altcineva ma suna imi apare ca ma suna dar nu se aude nimic.
Se aude in difuzorul telefonului. Pune-l la ureche... si-ai sa auzi sunetul specific...chiar in timpul convorbirii...
La apel in asteptare nu se aude soneria pe speaker...

#26
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,075
  • Înscris: 04.10.2005
Poate vrea sa-i sune la ureche... :-)

#27
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,907
  • Înscris: 18.12.2007
Al meu asa suna, il aud cand sunt in apel cu altcineva. De asta ziceam ca e setare de telefon.

#28
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
O chestie pe care orange ( dpmdv ) ar trebui sa o  activeze e acel mesaj " Apel in așteptare" care îți este afișat in momentul in care apelezi pe cineva si acea persoana vorbește la telefon , astfel tu fiind cel in așteptare !

#29
mitica1234

mitica1234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.01.2010

View Postcrisstian, on 01 martie 2015 - 20:45, said:

Se aude in difuzorul telefonului. Pune-l la ureche... si-ai sa auzi sunetul specific...chiar in timpul convorbirii...
La apel in asteptare nu se aude soneria pe speaker...

Chestia este ca stiu sa folosesc un telefon dar il pun la ureche si degeaba nu se aude nimic nu m-am referit cand e pe specker
Ma gandeam la o setare ceva...

#30
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,075
  • Înscris: 04.10.2005

View Postiulian93, on 03 martie 2015 - 13:56, said:

O chestie pe care orange ( dpmdv ) ar trebui sa o  activeze e acel mesaj " Apel in așteptare" care îți este afișat in momentul in care apelezi pe cineva si acea persoana vorbește la telefon , astfel tu fiind cel in așteptare !
Sa inteleg ca orange e singurul care n-are activat acest serviciu?

#31
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
Exact , confirmare de la Helper cu ceva timp in urma ! Si nu sa schimbat nimic pana acum din pacate !

#32
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,841
  • Înscris: 13.07.2010
Sunați la ei, pentru că trebuie să vă activeze opțiunea apel în așteptare.  Eu, duminică am văzut că nu puteam bifa opțiunea ,, apel în asteptare" pe samsung note 3 neo și am sunat la ei, iar în câteva minute mi-au activat și am primit mesaj. Am de peste 15 ani abonamente, dar în ultima vreme nu știu ce se întâmplă de nu mai era activ. Duminica am activat și pe alte numere pe care le mai am.

Attached Files


Edited by vio73, 03 March 2015 - 20:43.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate