Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Soft de facut tipare

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
monnica

monnica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.03.2012
buna sunt din Cluj, si imi doresc foarte tare sa invat un soft de facut tipare nu am gasit cursuri pe nicaieri, sunt dispusa sa invat, sa stau cateva luni cat este nevoie pentru a cunoaste totul despre program. Daca este cineva dispus sa ma ajute!?
multumesc mult!

#2
Patternmaker

Patternmaker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.03.2012

 monnica, on 8th March 2012, 10:06, said:

buna sunt din Cluj, si imi doresc foarte tare sa invat un soft de facut tipare nu am gasit cursuri pe nicaieri, sunt dispusa sa invat, sa stau cateva luni cat este nevoie pentru a cunoaste totul despre program. Daca este cineva dispus sa ma ajute!?
multumesc mult!


Buna ! Daca te mai intereseaza pot sa te ajut cu Modaris.

#3
urs_parcat

urs_parcat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.03.2012
salut, as vrea si eu daca ma poti ajuta cu ceva informatii sau documente despre modaris. Am tot cautat dar nu gasesc nicaieri cursuri sau ceva care sa fie pentru novici.
Multumesc anticipat.
O zi frumoasa

#4
Patternmaker

Patternmaker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.03.2012

 urs_parcat, on 17th March 2012, 14:05, said:

salut, as vrea si eu daca ma poti ajuta cu ceva informatii sau documente despre modaris. Am tot cautat dar nu gasesc nicaieri cursuri sau ceva care sa fie pentru novici.
Multumesc anticipat.
O zi frumoasa
Buna!
  Nici eu nu stiu asa multe despre Modaris, doar din tutorialele de pe Y..be am reusit sa inteleg cate ceva. Problema nu se rezuma doar la a sti sa utilizezi functiile programului ci mai mult la tehnologia premergatoare programului. Modaris din cate am observat prin complexitatea lui e logic dar lucrand singur e ff dificil sa ai rezultate, sunt anumiti pasi ce trebuie urmati in realizarea tiparelor de baza  pana a ajunge la cele de model.
  Daca incepi sa lucrezi la un model si ai neclaritati poti sa ma contactezi.

#5
adrian48

adrian48

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.04.2012

 monnica, on 8th March 2012, 10:06, said:

buna sunt din Cluj, si imi doresc foarte tare sa invat un soft de facut tipare nu am gasit cursuri pe nicaieri, sunt dispusa sa invat, sa stau cateva luni cat este nevoie pentru a cunoaste totul despre program. Daca este cineva dispus sa ma ajute!?
multumesc mult!

salut,

te intereseaza documentatia originala cu imagini lb.romana in format pdf. al programelor modaris si diamino?.lucrez cu aceste programe din 2000.


 Patternmaker, on 25th March 2012, 11:59, said:

Buna!
  Nici eu nu stiu asa multe despre Modaris, doar din tutorialele de pe Y..be am reusit sa inteleg cate ceva. Problema nu se rezuma doar la a sti sa utilizezi functiile programului ci mai mult la tehnologia premergatoare programului. Modaris din cate am observat prin complexitatea lui e logic dar lucrand singur e ff dificil sa ai rezultate, sunt anumiti pasi ce trebuie urmati in realizarea tiparelor de baza  pana a ajunge la cele de model.
  Daca incepi sa lucrezi la un model si ai neclaritati poti sa ma contactezi.

intrebai ca nu-ti vede in diamino varianta........trebuie sa faci calea corecta in diamino,sau daca diamino este crakuit i-ti merge pe w2000 sau pe un xp special

 urs_parcat, on 17th March 2012, 13:05, said:

salut, as vrea si eu daca ma poti ajuta cu ceva informatii sau documente despre modaris. Am tot cautat dar nu gasesc nicaieri cursuri sau ceva care sa fie pentru novici.
Multumesc anticipat.
O zi frumoasa

salut,

te intereseaza documentatia originala cu imagini lb.romana in format pdf. al programelor modaris si diamino?.lucrez cu aceste programe din 2000.

#6
amarante

amarante

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.06.2015
Buna,
ma intereseaza orice informatii despre MODARIS sau DIAMINO.
Multumesc

#7
aleksssa

aleksssa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 03.09.2012
poti incerca Gemini, Lectra sau Gerber. Recomand Gemini

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate