Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Maner pentru tigaie

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
acadea_wireless

acadea_wireless

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 04.09.2008
S-a spart manerul de la o tigaie care-mi placea, si vreau sa-l inlocuiesc cumva.

Manerul era dintr-un soi de ebonita, un plastic negru si casant, oricum. A ramas bara de metal pe care era atasat. Ma gandeam sa infasor ceva cauciucos peste, dar nu stiu ce. Trebuie sa fie rezistent la apa si caldura, si sa nu conduca caldura. In plus, evident, sa fie flexibil.

#2
Elihu_66

Elihu_66

    ⟣2028⟣

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 26.11.2011

View Postacadea_wireless, on 17th February 2012, 14:10, said:

S-a spart manerul de la o tigaie care-mi placea, si vreau sa-l inlocuiesc cumva.

Manerul era dintr-un soi de ebonita, un plastic negru si casant, oricum. A ramas bara de metal pe care era atasat. Ma gandeam sa infasor ceva cauciucos peste, dar nu stiu ce. Trebuie sa fie rezistent la apa si caldura, si sa nu conduca caldura. In plus, evident, sa fie flexibil.
Fabrică și tu alt mâner, dintr-o bucată de lemn...

Uite niște modele ca să te inspire ;) :
[attachment=992282:tigaie_c...din_lemn.jpg] [attachment=992283:tigaie_c...r_lemn_2.jpg] [attachment=992284:tigaie_f...4834_big.jpg]

Edited by Elihu_66, 17 February 2012 - 14:51.


#3
acadea_wireless

acadea_wireless

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 04.09.2008
Mda, mai bine asa.

O sa ma uit dupa cozi de matura, sau alte obiecte care s-ar putea adapta. Chestia e ca nu stiu cat o sa reziste la apa.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate