Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

Felicitare muzicala

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009
Imi puteti spune in ce magazine din Arad sau siteuri de internet  gasesc sa cumpar felicitari pentru ziua de nastere a tatalui meu in care  sa pot scrie sau direct grava cu inscriptii aurii sau de alte culori  niste cuvinte de multumire si iertare de ziua lui. Daca ar fi posibil sa gasesc felicitari muzicale unde sa pot alege o melodie de suflet pentru  tatal meu. Stiu ca acum ceva timp in urma era astfel de felicitari  muzicale.

#2
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009
Chiar nimeni nu ma poate ajuta in aceasta chestiune va rog mult.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate