Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Egreat R6S, R150, R200s, R300

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
3855 replies to this topic

#3619
zapptorres

zapptorres

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 22.03.2014
Ieri 19.10.2016 a aparut update la hd4all. Merge.ca un....................

s11andel dupa updatarea la hd4all de pe 16.10.2016 , am fost nevoit sa incerc metoda care ai folosit-o tu. Lasama cateva zile sa vad , prima impresie pare un pic mai stabila si mai putin sensibila  varianta 3055.


Ce tare sunt ma citez Posted Image dar vreau sa va intreb ieri 23.10.2016 va mers HD4ALL. Mie pe r6s nu mi-a mers deloc.Fiberlink de la rds.
A incepuit sa se blocheze si var. 3055. Cred ca-l arunc .si caut un android box sau ceva asemanator. Sfaturi ceva sunt , va rog.

Edited by zapptorres, 24 October 2016 - 08:26.


#3620
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
Ieri n-am probat în schimb am văzut un film alaltaieri (sâmbătă). Mie mi-a mers.

Fiberlink 100 de la RDS.

#3621
cristianstoica

cristianstoica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 20.12.2010
Este usor de afirmat ca nu merge.
Nu este atat de greu sa da-ti un mesaj privat lui vb6rocod cu link-urile care nu va functioneaza.
Respect pentru munca depusa de vb6rocod sa mai avem ce viziona.

@zapptorres
Sfaturi si sugestii pentru media player cu Android in topicul dedicat
Mini-PC, Media Player cu Android

Respect CS

Edited by cristianstoica, 24 October 2016 - 14:14.


#3622
zapptorres

zapptorres

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 22.03.2014

View Postcristianstoica, on 24 octombrie 2016 - 14:09, said:

Este usor de afirmat ca nu merge.
Nu este atat de greu sa da-ti un mesaj privat lui vb6rocod cu link-urile care nu va functioneaza.
Respect pentru munca depusa de vb6rocod sa mai avem ce viziona.

@zapptorres
Sfaturi si sugestii pentru media player cu Android in topicul dedicat
Mini-PC, Media Player cu Android

Respect CS

Ce am postat nu vreau sa para un comentariu negativ este pur si simplu o constatare . Am vrut sa stiu si daca altii au patit acelasi lucru. Credema nu am citit tot topicul acesta si mea culpa nu stiu cine este vb6rocod . Respect maxim pt. munca ta dar nu ma pedepsi pt. ceva ce nu stiu.Si mie mi-a mers sambata .

#3623
miatovdeian

miatovdeian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.05.2009

View Postzapptorres, on 24 octombrie 2016 - 08:26, said:

Ieri 19.10.2016 a aparut update la hd4all. Merge.ca un....................

s11andel dupa updatarea la hd4all de pe 16.10.2016 , am fost nevoit sa incerc metoda care ai folosit-o tu. Lasama cateva zile sa vad , prima impresie pare un pic mai stabila si mai putin sensibila  varianta 3055.


Ce tare sunt ma citez Posted Image dar vreau sa va intreb ieri 23.10.2016 va mers HD4ALL. Mie pe r6s nu mi-a mers deloc.Fiberlink de la rds.
A incepuit sa se blocheze si var. 3055. Cred ca-l arunc .si caut un android box sau ceva asemanator. Sfaturi ceva sunt , va rog.


Srie careva daca se mai gasesc adaptoare pentru wireless?

Poti sa fii mai explicit te rog cum ai reusit sa instalezi adaptorul pe mp egreat r6s?
eu nu reusesc,
Multumesc
Stie careva cum se instaleaza un adaptor wireless TP-Link TL-WN823N pe mp egreat r6s?
Multumesc

#3624
zapptorres

zapptorres

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 22.03.2014
A aparut update HD4All 29.10.2016.
Prima parere merge mai bine.

#3625
zapptorres

zapptorres

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 22.03.2014
Salut,
va mancat pisica limba. Nimeni nu mai foloseste HD4all

#3626
RadrianO

RadrianO

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 26.04.2007
Eu il folosesc si am probleme cu el.. nu prea imi merg linkurile de la filme si seriale (Cannot play this file), in special cele de pe openload.co
Mai are cineva problema asta? Am luat legatura si cu vb6rocod - el spune ca as avea eu o problema, ca nu ar fi de la hd4all..
Are cineva vreo idee care ar fi problema? Este destul de frustrant sa nu pot folosi playerul..
Multumesc.

PS: am ultima versiune hd4all, 29.10.2016 .. Iar problema cu linkurile pe openload a inceput cam de la ultimele 3-4 update-uri - nu stiu exact pentru ca nu am facut legatura imediat, pur si simplu am constatat ca de la o vreme nu mi-a mai mers..

#3627
mishu2be

mishu2be

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 03.10.2007

View PostRadrianO, on 01 noiembrie 2016 - 20:58, said:

Eu il folosesc si am probleme cu el.. nu prea imi merg linkurile de la filme si seriale (Cannot play this file), in special cele de pe openload.co
Mai are cineva problema asta? Am luat legatura si cu vb6rocod - el spune ca as avea eu o problema, ca nu ar fi de la hd4all..
Are cineva vreo idee care ar fi problema? Este destul de frustrant sa nu pot folosi playerul..
Multumesc.

PS: am ultima versiune hd4all, 29.10.2016 .. Iar problema cu linkurile pe openload a inceput cam de la ultimele 3-4 update-uri - nu stiu exact pentru ca nu am facut legatura imediat, pur si simplu am constatat ca de la o vreme nu mi-a mai mers..
Eu n-am mai făcut update de ceva vreme, încerc și se învârte câteva ore după care renunț și îi dau restart.
La unele îmi apare și mie "cannot play this file" iar la openload am porumbei �

#3628
RadrianO

RadrianO

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 26.04.2007
na, ca sa fie treaba .. treaba, in seara asta mi-a mers un fisier pe openload.. :))) la seriale.
La filme, da, mai urmaresc si eu porumbei, ca-s frumosi.. :-|

In concluzie, nu sunt singurul cu problema asta.. si fara rezolvare deocamdata..

#3629
estroe

estroe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 11.07.2006
Problema este ridicata si in topicul pentru R1. Am ambele modele R1 si R6 si din pacate nu reusesc pe nici unul sa mai vad seriale.

#3630
zapptorres

zapptorres

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 22.03.2014
Salut    

RadrianO am aceasi problema , se pare ca mai multi avem problema cu playerul ????? de putin timp , cateva luni.
mishu2be cred ca trebuie sa faci un update , de soft si /sau HD4ALL.

#3631
ovizel

ovizel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 11.03.2003
Are cineva vreo idee cum sa adaug alte fonturi pentru subtitrare? Cele incluse nu prea sunt ok la 3d

#3632
cristianstoica

cristianstoica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 20.12.2010
N-ai scris ce firmware folosesti, probabil in \\ip_player\data\Fonts\fontdorit.TTF
- atentie .TTF cu majuscule.

Edited by cristianstoica, 02 November 2016 - 19:42.


#3633
kimosabe

kimosabe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 16.01.2006
Salutare
Imi poate recomanda cineva un ventilator mai silentios pe care sa-l folosesc ca sa il inlocuiesc pe cel original din Egreat R300 ? Aveti cumva niste foto cu interiorul lui R300 ? Multumesc

#3634
zapptorres

zapptorres

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 22.03.2014
https://www.mediafir.../?zvkap41y81xa1

Aveti update HD4ALL .

Merci CS

#3635
csgabe

csgabe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,522
  • Înscris: 08.12.2009
@kimosabe
Poti incerca SilentiumPC Zephyr 40, poate ca va trebui sa tai mufa, daca nu se potriveste si o parte din cablul ventilatorului nou si sa lipesti cablul si mufa ventilatorului vechi.
http://www.pcgarage....umPC/zephyr-40/

#3636
veltryx

veltryx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 10.10.2009
@kimosabe, daca nu folosesti hard intern poti sa-l anulezi de tot.Al meu este deconectat de 1 an de zile si functioneaza perfect,nu se incalzeste.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate