Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

Samsung I9001 Galaxy S Plus

- - - - -
  • Please log in to reply
3291 replies to this topic

#451
corina92

corina92

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 81
  • Înscris: 27.06.2011

View PostCoSsMy, on 24th December 2011, 12:58, said:

Ma ajuta si p mn careva cu asta sau in continuare ignorati total? :blink:

GO SMS PRO sau chompSMS,le gasesti in Market.

#452
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,047
  • Înscris: 22.06.2004

View Postkyz11, on 23rd December 2011, 12:19, said:

s-a rezolvat:)


cum prietene? ca ma intereseaza si pe mine

#453
Jemorphelius

Jemorphelius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.12.2011
cine stie


Acum telefonu a avut un "restart" dar cand m'am uitat la timp de functionare tot asa imi scria cate ore aveam inainte de chestia asta.Ce sa inteleg ca a fost un rr dar cronometrarea nu are nici o treaba cu rr sau nu a fost un rr:-?? nu inteleg help me:D ty

#454
ionnutZZZ

ionnutZZZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 20.10.2007
Am de mai bine de o saptamana acest telefon si sunt foarte multumit de el.Pentru cei care se plang de filmare pot spune ca filmeaza foarte bine si se vede super pe o plasma si cred ca nu este nevoie sa filmeze full hd deoarece  la  720p la calitate maxima ocupa foarte multa memorie nu mai vorbin cat ar manca la 1080p ,parerea mea ca filmeaza mai bine ca n8,mi se pare mai fluida imaginea,iar pentru cei care se plang de baterie pot incerca un incarcator solar


[ http://cdn.everyjoe.com/files/2008/03/solarchargerkeychain_05_640x55.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by ionnutZZZ, 25 December 2011 - 05:13.


#455
kyz11

kyz11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.12.2008
pai a venit cineva la mine care se stie in ale calculatoarelor si retelelor,mi-a facut niste setari la wireless de pe laptop iar dupa mi se conecta.nu ma intreba ce i-a facut ca nu ma pricep

#456
ionnutZZZ

ionnutZZZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 20.10.2007
Ce soft Gps credeti ca e cel mai bun.Am instalat veriunea trial de sygic dar nu se compara cu versiunea veche pe care o aveam pe tel cu symbian adica e harta varza rau de tot,chiar daca softul e ok harta lasa mult de dorit.

#457
adrianu69

adrianu69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 19.03.2006

View PostionnutZZZ, on 26th December 2011, 00:35, said:

Ce soft Gps credeti ca e cel mai bun.Am instalat veriunea trial de sygic dar nu se compara cu versiunea veche pe care o aveam pe tel cu symbian adica e harta varza rau de tot,chiar daca softul e ok harta lasa mult de dorit.

un prieten de al meu tot lauda sygic-ul asta. incearca sa actualizezi harta!?
personal prefer igo..

#458
crocodilul77

crocodilul77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 06.01.2010
A conectat cineva telefonul prin tv-out la televizor? Am cumparat un cablu normal cu iesire tv (la un capat un jack cu 3 pini si la celalalt capat cu 3 mufe rca) si nu pot sa configurez telefonul ca sa vad pe televizor pozele si filmarile. Activez din setari-ecran-iesire tv si aleg pal, dar nu face nimic (televizorul nu detecteaza nimic pe intrarea video). Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie?

#459
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007

View Postcrocodilul77, on 26th December 2011, 18:48, said:

A conectat cineva telefonul prin tv-out la televizor? Am cumparat un cablu normal cu iesire tv (la un capat un jack cu 3 pini si la celalalt capat cu 3 mufe rca) si nu pot sa configurez telefonul ca sa vad pe televizor pozele si filmarile. Activez din setari-ecran-iesire tv si aleg pal, dar nu face nimic (televizorul nu detecteaza nimic pe intrarea video). Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie?

Ai dat pe av ?

#460
crocodilul77

crocodilul77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 06.01.2010

View Postarmag3d0n, on 26th December 2011, 23:55, said:

Ai dat pe av ?
Sigur ca da

#461
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007

View Postcrocodilul77, on 26th December 2011, 19:57, said:

Sigur ca da

Hmm , ce rom ai pe el ? poate nu merge din rom tv-out ul..

#462
crocodilul77

crocodilul77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 06.01.2010

View Postarmag3d0n, on 26th December 2011, 23:58, said:

Hmm , ce rom ai pe el ? poate nu merge din rom tv-out ul..
I9001XXKF8 2.3.3

#463
emilacke

emilacke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 680
  • Înscris: 05.09.2008
Il am de mai mult de o saptamana si niciun restart. Face chestii la care nu ma asteptam si nici nu stiam. Descopar in continuare....

Edited by emilacke, 26 December 2011 - 21:28.


#464
Aalexanddraa

Aalexanddraa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 27.12.2011
Salut. Am un galaxy S plus de o saptamana si ceva, cumparat de la Vodafone, niciun restart, merge super. Singura mea problema este bateria. Inteleg ca e un smartphone si consuma mult, dar mie mi se pare ca se duce foarte repede bateria. De ex. azi noapte la ora 2 l-am scos de la incarcat, era bateria full, m-am pus sa dorm, azi dimineata la ora 10 cand m-am trezit mai avea 77% baterie, in conditiile in care nu am lasat nicio aplicatie deschisa. Nu stiu ce programe sa ii mai instalez.(Btw, cand am dat la utilizare baterie imi apare ca stare de veghe telefon 47% , telefon in repaus 45%)

#465
ionnutZZZ

ionnutZZZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 20.10.2007
Scuzati-ma ca sunt putin offtopic dar  vreau sa stiu daca la voi puteti sa va uitati la antena3 direct de pe site in full screen pe telefon,la mine merg toate adica TvrHd,one Hd etc dar a3 nu merge cand ai dau full screen ingheata imaginea si va intreb pe voi  ca sa vad daca e de la telefon sau de la ei.

#466
akula_1986

akula_1986

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 24.03.2007
Salut si Sarbatori Fericite la toata lumea,

Am cumparat un Samsung Galaxy S Plus pe 25 luna curenta si vreau sa va zic ca innebunesc. De cand am ajuns la servici (astazi) are momente cand se restarteaza de 2 - 3 ori in 10 minute de 2 sau chiar 3 ori pe ora... :| Am instalat eu ceva gresit? Am debifat ceva ce nu trebuia? Nu mai suport, va rog putin ajutor.
Ca aplicatii instalate am:

Opera
Y!M / Facebook / WhatsApp
Adobe
si 2, 3 jocuri
Mentionez ca telefonul este cumparat la liber dintr-un magazin CSM. Ma bate gandul sa ii fac un update dar trebuie sa ma documentez, ce versiune de soft imi recomandati 2.3.4 sau 2.3.5?

P.S. Fantastic, telefonul este la incarcat acum si s-a restartat :|
:deadtongue: :cursing: :death:  
Multumesc,

#467
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007

View Postakula_1986, on 27th December 2011, 15:41, said:

Salut si Sarbatori Fericite la toata lumea,

Am cumparat un Samsung Galaxy S Plus pe 25 luna curenta si vreau sa va zic ca innebunesc. De cand am ajuns la servici (astazi) are momente cand se restarteaza de 2 - 3 ori in 10 minute de 2 sau chiar 3 ori pe ora... :| Am instalat eu ceva gresit? Am debifat ceva ce nu trebuia? Nu mai suport, va rog putin ajutor.
Ca aplicatii instalate am:

Opera
Y!M / Facebook / WhatsApp
Adobe
si 2, 3 jocuri
Mentionez ca telefonul este cumparat la liber dintr-un magazin CSM. Ma bate gandul sa ii fac un update dar trebuie sa ma documentez, ce versiune de soft imi recomandati 2.3.4 sau 2.3.5?

P.S. Fantastic, telefonul este la incarcat acum si s-a restartat :|
:deadtongue: :cursing: :death:  
Multumesc,

Flashuie alt rom. E de la rom asta , nu are legatura cu softu`.

#468
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,558
  • Înscris: 11.07.2006
In legatura cu antena3 nici mie nu merge in full screen,e de la ei cred desi multe site-uri cu flash merge sacadat,eu am un galaxy tab si e la fel nu merge imaginea cursiv.Sper sa fie ceva update la adobe flash player.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate