Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Router Wi-fi -> conexiune telefon wi-fi

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
rizwan

rizwan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 02.05.2010
Salutare, tocmai ce am cumparat un router din Carrefour TP-Link Wireless de 150mb (asa scria pe el?!)
Netul prin LAN merge foarte bine, adica sunt conectat la acest calculator prin fir, dar cand vreau sa ma conectez de pe telefon prin WIFI netul merge infect rau de tot. Adica stau 10 minute sa se incarce o pagina si de multe ori nici nu se incarca.

Telefonul este un Blackberry 3g 9300.

Trebuie sa fac vreo setare anume in configuratia routerului?

#2
rsn13

rsn13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 24.12.2009
vezi poate nu e conectata bine antena de wireless, sau nu are semnal calumea din nspe mii de motive, incearca cu un alt client wifi, laptop tableta, alt telefon, eventual imprumuti de la cineva daca nu ai, si daca nu e cum ti-am spus eu, ori te duci cu routerul la garantie, ori cu telefonul.

succesuri

#3
Dragster

Dragster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 06.05.2005
ar fi fost bine sa te orientezi spre un Asus sau un D-link... eu nu-mi cumpar nici macar un mouse marca Carrefour (sau orice alta marca facuta special pt un lant de magazine)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate