Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 

Sugestii

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
dilimach3

dilimach3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 07.06.2008

Sugerstii nume pentru un site video si o comunitate


   Nu prea e potrivit locul pt o asemenea tema dar sincer sa fiu nu prea am gasit un alt loc si na daca tot am vazut aceasta categorie am zis ca poate voi primi aici cateva sugestii.
  Asadar aici daca se poate sa scrieti cateva nume pt un site cu videoclipuri dar si o comunitate. Si ca sa intelegeti mai bine, un loc in care poti viziona cele mai noi videoclipuri si totodata poti sa iti si dai cu parerea despre acel videoclip. Un loc in care asculti muzica dar te poti si distra comentand videoclipurile si de asemeni poti poti si participa interactiv la diferite activitati pe site sau poate chiar si concursuri. Un site care isi propune sa ofere cele mai noi videoclipuri si nu numai. poate chiar si exclusivitati. Asa ca va rog eu foarte frumos daca aveti placerea sa imi dati cateva idei de nume pentru un asemenea site. Poate sa fie orice fel de nume. Si pentru ca stiu ca acest post sper eu sa fie accesat de cat mai multa persoane va fac eu o promisiune care in momentul cand va aparea si un nume potrivit pt site toti dar absolut toti care au venit cu cate o idee vor fi luati in considerare. chiar daca ideia lui nu a fost folosita in nume. important este sa vina cu un nume, orice. un 1 la suta a avut si acela un aport.
  In speranta ca veti venii cat mai multi aici cu sugestii va multumesc eu anticipat si respectele mele sincere.  :coolspeak: :thumbup:  

PS: Si ca sa va faceti asa o mica idee despre ce este vorba intrati pe videoclip.spam.spam Acela este siteul mama cum se zice. De acolo va pleca totul.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate