Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

alcoolemie de 0,82 in aerul expirat

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Eu inteleg ca tu ai intrat pe un forum plin de "prosti cu lentile la oki" pentru a-i intreba ce sa faci dupa ce te-a prins garcea teapan la volan, si te asteptai ca noi sa te compatimim, sa o dam in "se mai intampla", eventual sa varsam o lacrima si sa ne oferim sa iti scoatem permisul pe naspa pentru ca tu de fapt nu ai vrut sa faci nimic rau. Din astia ca tine apar pe la stirile de la ora 5, dupa ce au fost zmei fiind tepeni la volan, si pisa ochii pentru ca au omorat un biet nevinovat pe trecere si o sa faca cunostinta cu marirea abuziva a anusului la mititica.

Avand in vedere cele de mai sus, te astepti sa te mai si respecte cineva? Plus limbajul acela care lasa de dorit din multe privinte. Nu iti convine ce ti se spune (pe buna dreptate), nu mai posta. Personal imi cer scuze pentru ca nu pot fi empatic fata de tine, insa iti pot ura "copac cat mai gros" pentru data viitoare cand te urci teapan la volan. In cazul in care e asa cum spui tu si nu conduci afumat, nu are cu ce sa te afecteze  :notangel: .

#56
apascaloaie

apascaloaie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 02.10.2010

 X-plane, on 4th March 2011, 10:55, said:

Beat fiind, asta nu ai mai vazut betiv ordinar. Daca fata din avatar iti apartine, mergi si impusca-te.
nustiu ce legatura are fatza.. dar io pot sa banuiesc fara sa-ti vad fatza ca esti un ratat sub acoperire ;)

#57
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,112
  • Înscris: 14.09.2007
Noi avem certitufinea :lol:

#58
apascaloaie

apascaloaie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 02.10.2010
propun sa incheiem aceasta discutie care nu ar ajunge niciodata la un consens avand in vedere personajele implicate.. imi cer scuze fatza de cei pe care i-am jignit insa asha reactionez cand sunt provocat.. va doresc tuturor condus pe sosele fara evenimente!

#59
curentelectric

curentelectric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,239
  • Înscris: 31.05.2007
RealThing, ochelaristule :D !

#60
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006

 cristi.r, on 4th March 2011, 23:07, said:

RealThing, ochelaristule :D !

Mi-am luat lentile de contact bre, sa nu se mai ia lumea de mine pe forum  :lol:

#61
titoo

titoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,225
  • Înscris: 19.03.2007
Ok...Stop. Se pare ca a inteles...sau e pe cale sa priceapa.

#62
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,455
  • Înscris: 04.05.2006

 apascaloaie, on 4th March 2011, 10:11, said:

oricum cred ca esti.. app.. si la tine functioneaza efectul de turma, de frica de a nu intra "in gura" astora de pe forum, tzii cu majoritatea.. demonstrezi ca esti barbat :) )

Mda...deci dupa logica ta, ca sa demonstrez ca sunt barbat, ar trebui...strict sa ma pish contra vantului si sa tin cu tine, chiar daca ai facut cea mai mare cretinatate posibila ...nu? Cred c esti inca sub influenta :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate