Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

recuperare parola youtube

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
alex2010

alex2010

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 29.09.2008
Am un cont pe youtube, dar nu imi mai aduc aminte nici numele, nici parola lui. Stiu doar adresa de mail pe care am folosit-o pentru inregistrare.
Am reusit sa aflu numele contului dand click pe Can't access your account?  si "forgot username" - Forgot Username
Simply enter the email address you used to sign up, enter the verification code you see on the next page, and we'll email your username to you.


Am primit pe adresa de mail pe care stiam ca am folosit-o numele de utilizator pe care il am.
Bun, acum ca stiu adresa de mail si numele de utilizator, intru iar la Can't access your account? , de data asta la Forgot password - Forgot Password
Simply enter your username, enter the verification code you see on the next page, and we'll email instructions to you on how to reset your password.

Primesc mail-ul cu resetarea parolei, in care scrie NEW Password, confirm new password.
Introduc de 2 ori noua parola pe care o doresc si dau reset password.

Cand vreau sa intru apoi in contul de youtube nu ma lasa, am incercat si cu numele de utilzator pe care mi l-au trimis pe e-mail, cat si cu adresa de mail folosita. Ce pot sa fac?

#2
icx

icx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 635
  • Înscris: 25.02.2007
Mai resetezi o data parola?

#3
alex2010

alex2010

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 29.09.2008
Am incercat cu google chrome si a mers. cu firefox nu stiu de ce imi dadea eroare... probabil de la cookie-uri ceva...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate