Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Unde gasesc si eu un club de muzica electronica unde chiar se danseaza energic

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
sadd_2000

sadd_2000

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 66
  • Înscris: 28.07.2010
Salutare, m-am gandit sa intreb aici daca stie sau frecventeaza cineva un astfel de club sau ce o fi.
Am tot vazut prin filme cluburi in afara unde se danseaza prin sarituri sau danseaza oamenii ca drogatii fara oprire, chiar daca unii se folosesc de X. Nu stiu exact din pacate cum se numeste stilul asta de club sau de dans, dar au trecut atatia ani de cand sunt populare la straini si ma gandesc ca o fi ceva si pe la noi, nu?
Vreau sa simt adrenalina, sa dansez pana cad jos, sa slabesc, fara sa se uite nimeni urat la mine.
Fara muzica asta romaneasca nenorocita comerciala si fara magariile alea clubbing de te asezi la o masa si bei acolo si te uiti la ala de vizavis care se uita si el la fel de urat la tine.
NU! Nu vreau asa ceva. Mai bine as prefera ceva fara mese sau canapele. Sa fie un spatiu nu neaparat mare... Nu vreau un club in care fetele sa vina incaltate ca la nunta cu tocuri etc. Vreau sa simt atmosfera ca se danseaza la inghesuiala, nu neaparat sa n-ai loc sa respiri. Sa nu fie un club plin de grupuri - grupulete din care daca atingi pe careva sa te trezesti ca sar toti pe tine cu gura, daca nu cu pumnii, ca sunt satul de asa ceva si de betivi cocalari de discoteca. Sa nu aud de oameni care vin in cluburi doar pentru a bea ceva, sau a tine discutii sau sa afle ultimele barfe. Nu frate! e muzica, te duci sa dansezi; ca de baut poti sa bei si acasa, poti sa bei si sa vorbesti si la bar si la scoala si la telefon pana mori.
Nu conteaza neaparat stilul de muzica, cat timp e un dj acolo si toti danseaza orbiti de lumini de lasere orientati spre el. Eu prefer orice din categoria asta electronica, de la trance / electro dance pana la chestii mai hardcore gen techno/rave/electropop dar nu minimal sau chestii cu prelungire prea lenta, ca v-am mai zis daca nu ati uitat, vreau sa dansez!
Aa, da, sa nu fie pretul de intrare exagerat, ca eu caut un fel de club de cartier, sa nu intelegeti club de fite. Am inteles ca sunt anumite cluburi de fite ce organizeaza petreceri unde chiar se danseaza partial cum am descris mai sus, dar doar cand au invitati din afara cum ar fi dj renumiti. Si e si normal sa aiba pretentii sa-ti ceara la intrare de la 50-100-150 lei in sus pe un bilet amarat. Eu nu-mi permit sa sparg atatia bani intr-o noapte.
Exista fratilor asa ceva si la noi, sau visez eu prea mult? Multumesc pt. intelegere

#2
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 22.01.2007
Du-te si tu pe la eventuri dubstep. :D

http://www.arenadnb.ro/

Edited by marele, 30 January 2011 - 22:04.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate