Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

verificare oferta ins electrica !

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
rycy80

rycy80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 28.04.2010
salutare, am si eu nevoie de o parare va rog ( de la cei in cunostinta gen Anaki, etc..  ) , doresc sa fac inst electrica la o casuta ( parter + mansarda lang Buc ) si am primit urm oferta : priza 55 ron-bec 50 ron-antena 30 ron, este ok ca si tarif, inst pt prize vor fi trase numai pe marginea camerelor pt a permite montarea incalzirii in pardoseala, lucrari facute de pers care mi-a ofertat am vazut si sunt super ok si functionale, lucreaza curat si repede ! Multumesc anticipat !

#2
alexxxz

alexxxz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 26.11.2009

View Postrycy80, on 8th December 2010, 13:19, said:

salutare, am si eu nevoie de o parare va rog ( de la cei in cunostinta gen Anaki, etc..  ) , doresc sa fac inst electrica la o casuta ( parter + mansarda lang Buc ) si am primit urm oferta : priza 55 ron-bec 50 ron-antena 30 ron, este ok ca si tarif, inst pt prize vor fi trase numai pe marginea camerelor pt a permite montarea incalzirii in pardoseala, lucrari facute de pers care mi-a ofertat am vazut si sunt super ok si functionale, lucreaza curat si repede ! Multumesc anticipat !


mie mi se pare cam mult, sunt preturi din 2008, mai cauta . pe langa asta o sa ti mai ceara bani pt tabloul de sigurante(400-500 ron) + impamintare

#3
cutremurul

cutremurul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 904
  • Înscris: 09.06.2007
scump....

#4
paznicmare

paznicmare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 01.02.2010
doar manopera?
indiferent de lungimea traseului de la tablou la doze?
tubulatura prin perete?

#5
rycy80

rycy80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 28.04.2010

View Postpaznicmare, on 8th December 2010, 14:31, said:

doar manopera?
indiferent de lungimea traseului de la tablou la doze?
tubulatura prin perete?

traseul va fi tras prin teava verde de 16, acesta va fi postat pe perete / padoseala / tavan, ( nu se va face canal in caramida ) se va gauri caramida doar la doze, lungimea traseului mi-e greu sa o apreciez , amprenta pe nivel este de 90 mp ( parter + mansarda ) pretul este doar pt manopera, nu include materiale ! Deci ??? Multumesc pentru ajutor !

View Postpaznicmare, on 8th December 2010, 14:31, said:

doar manopera?
indiferent de lungimea traseului de la tablou la doze?
tubulatura prin perete?

traseul va fi tras prin teava verde de 16, acesta va fi postat pe perete / padoseala / tavan, ( nu se va face canal in caramida ) se va gauri caramida doar la doze, lungimea traseului mi-e greu sa o apreciez , amprenta pe nivel este de 90 mp ( parter + mansarda ) pretul este doar pt manopera, nu include materiale ! Deci ??? Multumesc pentru ajutor !

#6
paznicmare

paznicmare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 01.02.2010
scump
daca ai avea putine cunostiinte de electricitate ti-ai face singur instalatia

#7
rycy80

rycy80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 28.04.2010

View Postpaznicmare, on 9th December 2010, 08:20, said:

scump
daca ai avea putine cunostiinte de electricitate ti-ai face singur instalatia
da, iti multumesc pentru sfat, nu ma pricep asa ca mai bine caut pe cineva care stie ce face, inca mai sper sa gasesc un electrician bun care sa-mi faca o oferta corecta, astept propuneri.

#8
motanul13

motanul13

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,351
  • Înscris: 03.08.2006

View Postrycy80, on 9th December 2010, 21:34, said:

da, iti multumesc pentru sfat, nu ma pricep asa ca mai bine caut pe cineva care stie ce face, inca mai sper sa gasesc un electrician bun care sa-mi faca o oferta corecta, astept propuneri.

Electricienii buni sunt scumpi . Oferta este ok pentru un electrician BUN .
Dar gasesti si mai ieftin , nu e nevoie de super-extra-giga-expert pentru ce vrei tu .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate