Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Oferte Cosmote de sarbatori

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View Postwii, on 3rd December 2010, 11:24, said:

Inteleg ca a aparut si la Cosmote bonusul care are alte reguli de consum decat creditul reincarcat? Pana acum nu era asa.

Regulile de consum al acestui bonus s-au modificat de cand se auzea la inceput ca au fost luati de T-Mobile!

#20
PanaramaFlavia

PanaramaFlavia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 24.10.2008
Cine are cea mai slaba oferta la cartela? :)))   Raspunsul este evident :))) si foarte verde

#21
shyck

shyck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 30.06.2005
asa e, cea mai slaba oferta, naspa. imi pare rau ca mi-am pierdut optiunea 1200 cu 5 euro

acum o sa platesc 6 euro

dar decat asta noua mai bine cea veche

#22
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View PostPanaramaFlavia, on 3rd December 2010, 12:18, said:

Cine are cea mai slaba oferta la cartela? :)))   Raspunsul este evident :))) si foarte verde
Cu ce te deranjaza pe tine oferata cosmote la cartela?Daca nu iti place  foloseste oferta celorlalti operatori.Pe ce te  bazezi cand  spui a este  slaba?

#23
musso

musso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 27.06.2005
Oferta Cosmote, sau mai precis Germanos, de sarbatori cuprinde, incepand din 3 decembrie telefoane la preturi speciale:
- SE C905 =699 RON
-N82 = 699 RON
-Nokia 7020 =289 RON (facea parte din vechea oferta, dar in realitate nu se mai afla de stoc de 1-3 luni, in functie de magazin)
etc., etc., etc. Atat am retinut deoarece modele acestea ma interesau. Lista era insa foarte lunga cu preturi atractive, mai ieftine chiar decat la magazinele online. O parte din oferta se afla si pe site.
Partea rea e ca respectivele teminale nu sa gaseau in niciunul din cele 3 magazine Germanos in care am intrebat din Constanta.

#24
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,726
  • Înscris: 06.07.2005
Mie-mi place ca ne tot baga pe gat in reclame si in reviste Samsung S5230. Angajatii cosmote/germanos din orasul meu(ca nu stiu daca e cazul sa generalizez)recomanda ca lumea sa-l ia cat mai repede ca nu mai aduc/nu se mai fabrica. Anul trecut la prelungire aceeasi chestie mi s-a spus si mie: " Ia-l acu' ca nu-l mai gasesti"

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate