Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52505 replies to this topic

#5239
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012

View PostMembruAnonim, on 14 august 2013 - 02:17, said:

Per total, un tanc infect, de care m-am bucurat ca am scapat, dupa care urmeaza un TD excelent si care o sa iti stearga impresia de retarzi ai distrugatorilor francezi de pana la tier 6.
AMX AC46 nu imi mai inspira groaza de cand am vazut ca pot fi penetrate frontal de M6. Adica nu esti aproape neputincios in lupta frontala, cum esti cu berbecul AT8, sa nu mai spun de AT7.
Dar linia asta te duce la Foch. Posted Image

Edited by Longa, 14 August 2013 - 02:26.


#5240
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009

View PostLonga, on 14 august 2013 - 02:16, said:

Mario e joc.
Solitaire e joc.
WoT e doar o afacere.


Eu unu nu am nici o problema sa imi iau premium ,pt ca imi permit,sau tancuri premium pt ca asa vreau eu.Nu ma obliga nimeni sa fac asta dar pur si simplu vreau sa fac grind la unele tancuri mai repede.
Ramai la ale tale si incearca sa vorbesti mai putin despre lucruri care te depasesc.Si cu asta am terminat cu tine.

Edited by HLG, 14 August 2013 - 11:07.
Fara jigniri!


#5241
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,550
  • Înscris: 08.10.2007
La voi se conecteaza jocul? Mie imi spune ca sunt ceva probleme cu serverele. Sper sa nu fie o problema de la netul meu...

#5242
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009

View Postammazon, on 14 august 2013 - 06:58, said:

La voi se conecteaza jocul? Mie imi spune ca sunt ceva probleme cu serverele. Sper sa nu fie o problema de la netul meu...

Nu imi merge nici mie.E de la ei.

#5243
N-Razvan

N-Razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 869
  • Înscris: 29.08.2012
Zicem de polonezi, dar azi am avut vreo 5 români în echipă şi s-au apucat să se înjure unii pe alţii de la clanuri. Ba mai mult, aveam vreo 11-9, dar un flanc tocmai se sparse, şi am cerut de 50 de ori să vină înapoi ca să nu pierdem, răspunsul unuia era că nu are chef. Aşa că i-am băgat pe toţi în mă-sa cum se cuvine în timp ce făceam iar 1k+ damage cu Bishopul, iar ei frecau menta prin oraş în Lakeville, standard battle. Evident că am pierdut. Nişte paraşute.

Edited by N-Razvan, 14 August 2013 - 09:57.


#5244
HLG

HLG

    Like a baws!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,100
  • Înscris: 08.07.2007
Longa si NaturalBornGamer, vreti sa luati o pauza de pe forum si sa va jucati mai intens WoT?
Ca se poate rezolva.
Discutati civilizat doar despre joc, nu de familii si cine isi permite sau nu sa ia premium.
Urmatoare persoana care este off-topic primeste un concediu temporar, moca.


#5245
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012

View PostHLG, on 14 august 2013 - 11:09, said:

Longa si NaturalBornGamer, vreti sa luati o pauza de pe forum si sa va jucati mai intens WoT?
Ca se poate rezolva.
Discutati civilizat doar despre joc, nu de familii si cine isi permite sau nu sa ia premium.
Urmatoare persoana care este off-topic primeste un concediu temporar, moca.

Oki.
Promit solemn ca o sa ignor total kinderii.
Chiar acum o sa bag patru crai de aici la ignore, lucru care inca nu l-am mai facut niciodata pana acum.

Retine ca NU EU AM INCEPUT, ci acest...matur de ..34 ani (sic) suparat nevoie mare ca i-am contestat maretele realizari, obtinute contracost, evident. Posted Image

Edited by Longa, 14 August 2013 - 11:14.


#5246
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
HLG...promit.
Nici nu mai vad ce posteaza personajul. Posted Image

#5247
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003

View Postcptonedin, on 14 august 2013 - 01:29, said:

Chestia asta nu trebuie sa devina o regula , se poate juca si agresiv daca situatia permite. Exemplu ai in videourile lui QB Posted Image



Poti sa joci agresiv daca iti permite tancul sau harta.Eu cu ISU-152 nu am reusit sa joc decat pe ultima linie.Tancul este foarte usor penetrabil frontal de multe tier 6.Nu stiu cine e QB , nu vizionez videoclipuri cu ce joaca altii.In schimb pot sa-ti spun ca vanez si incerc sa ajung la meci frontal cu jucatori din PTS , UNICA si EXNOM.Sunt mai multe clanuri bune , pe astia ii vad mai des si stiu ca au jucatori buni , multi peste 63%.

#5248
cimajes

cimajes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 28.06.2008

View PostLonga, on 14 august 2013 - 02:26, said:

[..]  cum esti cu berbecul AT8 [..]


Toata partea dreapta a unui AT-8 e un weakspot. Pe langa toata partea dreapta mai are si cupola aia uriasa.
Dintre td-urile britanice AT-8 e unul dintre cele mai usor de penetrat.

#5249
cptonedin

cptonedin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 07.06.2013
@angelz
QB- QuickyBaby youtuber britanic foarte bun jucator.

Eu te sfatuiesc sa te uiti si cum mai joaca altii , asa ai sansa sa ma vezi ce sa faci si ce sa nu faci cu un tanc. Oricum cu Obj 704 se schimba povestea , am reusit sa ma bat fata in fata cu un Mause (cam noob jucatorul) a dat 5 bounce-uri in mine si am reusit sa il fac Posted Image . Ce vreau sa zic e ca iti poti schimba stilul la tier 9 Posted Image

Spor la fraguri !

Edited by cptonedin, 14 August 2013 - 16:12.


#5250
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012

View Postcimajes, on 14 august 2013 - 14:54, said:



Toata partea dreapta a unui AT-8 e un weakspot. Pe langa toata partea dreapta mai are si cupola aia uriasa.
Dintre td-urile britanice AT-8 e unul dintre cele mai usor de penetrat.
Toate pit fi penetrate usor in lateral dar eu am specificat clar de partea frontala. Daca esti si la departare mare., mai bine o lasi moarta. Exista, evident, varianta munitiei gold, care face minuni, din ce vad. Imagineaza-ti un Foch 155 si un IS-8 obligati sa joace hora dupa niste stanci din cauza unui prapadit de Tiger ll si un Lowe. Tigerul avea doua boabe gold dar vad ca unii cu nick de cicalari se lauda ca isi permit mult mai multe, cumparand chiar tancuri din plictiseala.
Viteji de doi lei. Am vazut azi un elc care a bagat in boala toata echipa adversa, reusind sa supravietuiasca si a fost categoric omul meciului.
Astia au dreptul sa se laude, nu sponsorii rusilor.

#5251
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
true!
si eu joc cu ELC...
imi place sa alerg pe harta, si ici-colo, sa trag intr-un inamic.
si apoi iar fug....pana ma capseaza cineva.

#5252
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013
Imi puteti recomanda un tanc rapid si foarte mobil dar care sa aiba tun care sa penetreze si sa dea dmg mai la orice tank de tierul sau? si pe langa asta un money maker care sa penetreze+damage obligatoriu ceva de T8.

#5253
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003

View Postcptonedin, on 14 august 2013 - 16:11, said:

@angelz
Spor la fraguri !

   Daca prind ceva timp o sa incerc sa ma uit , desi prefer sa ma uit la ceva russian car crash compilation.Daca ai batut un MAUS frontal , full hp amandoi , ala a fost un dobitoc.Eu 704 tocmai l-am terminat in 243  de jocuri.E usor sa faci XP cu el cand ai sansa sa dai damage asa frumos si cu o penetrare foarte buna.

#5254
cimajes

cimajes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 28.06.2008
Cum am mai zis! TOATA PARTEA DREAPTA. Frontal.

[ https://i.imgur.com/yri91Yq.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by cimajes, 14 August 2013 - 17:44.


#5255
miopul

miopul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 08.07.2012
AT8 e cel mai strong TD din clasa lui.
Puncte slabe au toate tancurile din joc.
Legat de joc, esti cam degeaba daca ajungi la un anumit nivel  dar nu investesti bani.
Nu e corect dar asta e realitatea.

#5256
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013

View PostSfantulLike, on 14 august 2013 - 16:54, said:

Imi puteti recomanda un tanc rapid si foarte mobil dar care sa aiba tun care sa penetreze si sa dea dmg mai la orice tank de tierul sau? si pe langa asta un money maker care sa penetreze+damage obligatoriu ceva de T8.
Any help ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate