Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52505 replies to this topic

#25813
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,113
  • Înscris: 25.02.2007
Ia uite-aicea demaraj frate Posted Image
Attached File  shot_038.jpg   774.12K   52 downloads
Cine ghiceste ce s-a intamplat in poza ?

ps - daca tot am castigat ceva zile premium am bagat IS-7 la bataie; alta viata la arginti....

#25814
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
dadea cu spatele si a pus frana?

#25815
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,113
  • Înscris: 25.02.2007

View Post"BandiT", on 29 aprilie 2016 - 16:00, said:

dadea cu spatele si a pus frana?
Nu Posted Image

Si inca niste poze cu o faza interesanta. Tot cu IS-7. Am reply-ul daca vrea cineva sa vada "live" faza.

Attached Files


Edited by theMisuser, 29 April 2016 - 16:06.


#25816
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,522
  • Înscris: 03.10.2013
am dat si eu porcaria de Grille
a luat foc la prima lovitura incasata

Attached Files



#25817
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,113
  • Înscris: 25.02.2007
Pt. cei curiosi de raspus la dilema cu tancul ala saltaret, explicatia e in spoiler.
Spoiler


#25818
Ampt

Ampt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 07.05.2014

View PostSterr, on 29 aprilie 2016 - 13:28, said:

Sigur a avut, dar e mai greu sa prinzi o turma intreaga incapabila sa treaca macar de 1000 damage.
Bine punctat..., bineînţeles că toţi mai avem şi meciuri proaste, dar cel mai tragic este să nimereşti într-o echipă în care majoritatea sunt "pământ de flori".

#25819
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,887
  • Înscris: 12.03.2009

View Postcollina1976, on 29 aprilie 2016 - 11:44, said:


...dar e incredibil ce e in spitalele romanesti.....
Saptamana asta am fost prin Municipal. Incredibil cat de jegos poate fi. Mizerie la tot pasul. Nu am crezut ca in 2016 prin spitale mai pot exista usi de placaj de acum 35-40 de ani! Posted Image

#25820
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Cica ar fi 3 zile de premium daca te loghezi in world of warships

#25821
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,166
  • Înscris: 17.06.2010
Dap, eu le-am primit.

#25822
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,166
  • Înscris: 17.06.2010
LoL ce medalie

Attached Files



#25823
Sterr

Sterr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 01.01.2016

View Postmisu78, on 29 aprilie 2016 - 18:49, said:

Saptamana asta am fost prin Municipal. Incredibil cat de jegos poate fi. Mizerie la tot pasul. Nu am crezut ca in 2016 prin spitale mai pot exista usi de placaj de acum 35-40 de ani! Posted Image
Nu sunt bani.
Invatamantul nu a primit niciodata cei 6%, promisi cu surle si trambite inca din deceniul trecut. Armata se caca pe ea si primeste doar pentru solde si ce mai fura generalii.
Toti jegosii care s-au perindat pe la guvernare si șparlament ar trebui executati pentru genocid si subminarea in forma agravanta a economiei.
Generatii intregi vor trage la jug sa acopere ce au furat astia in 26 ani. Ce se fura acum si in viitorul apropiat e planificat sa fie acoperit de sclavii nascuti dupa anul 2500.

Edited by Sterr, 29 April 2016 - 23:20.


#25824
IdI1

IdI1

    ?????!!!!!!????

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,595
  • Înscris: 01.12.2007
Gata imi bag picioarele in obositul de MM si fizica lor SF. Cafteala pe banda rulanta si tancuri care reactioneaza haotic la lovirea obiectelor ii las pe rusi sa se bata singuri cu booti lor ma mut pe AW.

#25825
Ally97

Ally97

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 03.01.2012

View PostIdI1, on 30 aprilie 2016 - 10:54, said:

Gata imi bag picioarele in obositul de MM si fizica lor SF. Cafteala pe banda rulanta si tancuri care reactioneaza haotic la lovirea obiectelor ii las pe rusi sa se bata singuri cu booti lor ma mut pe AW.
Ne interesează cumva? Nu...

#25826
Ampt

Ampt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 07.05.2014
Hristos a Înviat!
Sărbători fericite alături de cei dragi!

#25827
fgk

fgk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 22.12.2006
jucai cu grille  si eu pe test server,am vazut ca deja se cere sa fie declasat un pic. o fi avand insusiri pe care eu nu le-am observat probabil.trebuia sa ii lase rotirea completa turelei.singurul lucru bun pe care il are este viteza.

#25828
Ampt

Ampt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 07.05.2014
Prima medalie de expert am obținut-o astăzi pe ramura cehoslovacă.
Pentru (un noob ca) mine, chiar este un motiv de mândrie, asta în condițiile în care joc numai TD-uri sovietice, iar cel mai mare tier pe care îl am în garaj este cel de VIII (ISU-152).

P.S Recunosc că în această partidă am folosit muniție gold.
Altfel nu prea apelez la ea ( încarc muniție gold, doar atunci când MM-ul mă trimite în bătălii cu tancuri de tier X și atunci plec de la premisa, că poate nu am întotdeauna șansa să flanchez tancurile inamice).

Attached Files



#25829
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Am reusit un ACE dupa ce trecusem tancul.Am pareri mixte despre T37.Probabil mi-ar fi placut mai mult daca aveam echipaj dotat cu lumanari , dar nu a fost sa fie.Greu de jucat LT fara lumanare.Pentru un LT de T6 tunul mi se pare excelent , damage mic , dar cu reincarcare putin peste 3 secunde.Am jucat fara stabilizator si am reusit multe lovituri din mers la viteza maxima.Are si gun depression excelent.
    Problema mare pentru mine a fost silueta mare , am fost lovit de multe ori cand credeam ca sunt mici sanse sa fiu lovit si cred ca afecteaza camuflajul.Am fost detectat mai des (lovit) desi l-am jucat la fel ca Chaffe-ul pe unele harti.

   Avand in vedere ca nu-mi plac LT-urile , T37 a fost un tanc care per total mi-a placut , inca nu m-am hotarat daca sa-l vand sau nu , dar nu neaparat sa-l joc ca si scout clasic.


Attached File  shot_279.jpg   830.96K   19 downloadsAttached File  shot_277.jpg   804.81K   28 downloads




Un moment extrem de rar.Arty top tier si singurii de tier maxim.In ultimele cateva mii de meciuri cred ca am mai vazut doar 1 data.
Attached File  shot_273.jpg   1.13MB   31 downloads


Momentul ala cand incepi meciul cu o ploaie



   Mai am cateva meciuri si termin cu T34/100.O sa revin cu un post mai lung si ceva poze , mi-am mai schimbat parerea despre el.

Attached File  shot_234.jpg   728.81K   36 downloads




O smecherie .A fost detectat cand a tras in cineva.Pana atunci nu fusese.Nu inteleg camuflajul cateodata.

Attached File  shot_221.jpg   890.3K   37 downloads

#25830
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postangelz, on 29 aprilie 2016 - 12:42, said:

@Danubian Nu ai avut meciuri cu zero damage?Mi-e greu sa cred.

am avut ... foarte-foarte rar, daca vorbim de tier mare (de obicei am luat-o de la arty de la prima spotare)... cand ai in echipa multi cu 0 sau foarte putin damage, nu pot sa cred ca e doar o intamplare ... majoritatea dintre acestia sunt niste noobalai care se reped ca oile in fata, sau care campeaza in baza pana vin adversarii peste ei (cam asa se intampla in zile de weekend si la WOT si la AW)... la tier mic nu mi se pare nimic deosebit, dar la tier mare e o problema sa ai asemena coechipieri

View Postangelz, on 02 mai 2016 - 21:56, said:

Am reusit un ACE dupa ce trecusem tancul.Am pareri mixte despre T37.Probabil mi-ar fi placut mai mult daca aveam echipaj dotat cu lumanari , dar nu a fost sa fie.Greu de jucat LT fara lumanare.Pentru un LT de T6 tunul mi se pare excelent , damage mic , dar cu reincarcare putin peste 3 secunde.Am jucat fara stabilizator si am reusit multe lovituri din mers la viteza maxima.Are si gun depression excelent.
Problema mare pentru mine a fost silueta mare , am fost lovit de multe ori cand credeam ca sunt mici sanse sa fiu lovit si cred ca afecteaza camuflajul.Am fost detectat mai des (lovit) desi l-am jucat la fel ca Chaffe-ul pe unele harti.

   Avand in vedere ca nu-mi plac LT-urile , T37 a fost un tanc care per total mi-a placut , inca nu m-am hotarat daca sa-l vand sau nu , dar nu neaparat sa-l joc ca si scout clasic.


Attachment shot_279.jpgAttachment shot_277.jpg



T37 e unul din cele mai jucate tancuri la Clan Wars de tier 6... e un tanc bun, mai ales jucat ca mediu... ca spoter e sub alte tancuri de tierul lui dar banuiesc ca ai vazut si tu asta .... din fericire pt mine T37 l-am jucat cand deja aveam peste 25.000 de lupte asa ca nu mi-am batut joc de el asa cum am facut cu alte tancuri bune (mai eles LT-uri) cand eram tomata incepatoare Posted Image ... in random l-am jucat destul de putin (maxim 60-70 de meciur si maxim 1500 wn8) dar in CW de tier 6 am jucat foarte multe meciuri cu el si mai mereu eram intre primii la damage dar si la xp ... aveam echipaj cu 4 skilluri pe el

Edited by Danubian, 03 May 2016 - 08:18.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate