Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

World Of Tanks

* * * * - 28 votes
  • Please log in to reply
52404 replies to this topic

#2503
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Dar intre Medium III si Cruiser III? De la Cruiser pot face cercetare la Matilda. O fi bun de ceva? Sau mai fac lovele si cumper un T heavy? Posted Image

Iar de cand am inceput sa joc ma chinuiam sa cumpar proiectile APCR, si nu stiam de ce nu pot. Aseara am aflat, trebuia sa le scad pe celelalte Posted Image. Dar trebuie la bani tata ehe...

Edited by xxvirusxx, 22 April 2013 - 12:09.


#2504
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,254
  • Înscris: 14.02.2007
Tot Matilda recomanda, la nivelul ei are o armura beton si tot asa tunul 6 pdr trage aproape foc cu foc.
Pacat ca e inceata rau, pana ajungi in baza inamica te plictisesti ... :P
Nu m-am impacat deloc nici cu Cruiser nici cu Valentine, mi s-au parut doar asa niste etape necesare.

#2505
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 23.05.2003

View Postbbogdanmircea, on 22 aprilie 2013 - 11:40, said:

Aveti idee daca a facut update rusul la texturile arhivate pentru 0.8.5 ?
Cica da.

#2506
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,254
  • Înscris: 14.02.2007
Zuper inseamna ca pot sa ma joc si eu de pe laptop din nou.
Ca n-am mai bagat deloc de cand cu updateul, mergea execrabil...
Chiar e valabila treaba cu schimbarea parolei si 300 gold ? Imi ajung de un tanc premium si daca da, ce tanc aducator de bani recomandati in banii astia?
Sau eventual sa bag vro 10 euro si sa iau si eu un tanc care sa ma ajute sa fac banuti ca tare stramtorat sunt..., am tot strans si am luat T1 Heavy, desi am cercetare toate americanele de dupa M3Lee si VK-ul de dupa P3/4 n-am bani sa le cumpar...
Merge greu tare grinduiala fara premium account sau premium tanc.

#2507
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013
am luat ban 2 zile pentru tk cu hetzer::lol:  ma plictiseam...

#2508
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,157
  • Înscris: 18.04.2008
Doar proști, în ultima vreme din ce în ce mai mulți proști.

Azi cu VK4502P am tras în T-50-2 și i-am rupt doar șenila.

Incredibil.

Attached Files



#2509
SoldierHair

SoldierHair

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 14.01.2011
Senila reprezinta armura.Senilele sunt un fel ca spaced armor (un exemplu e senila de la KV , care are destul de multa armura).Ca sa dai dmg trebuie sa penetrezi senila , dar si tancul insusi.Tu cel mai probabil ai tras prea jos , obozul trecand doar prin senila.Daca tinteai mai sus , cel mai probabil obuzul lovea si corpul tancului.

Edited by SoldierHair, 22 April 2013 - 17:10.


#2510
Wittmann2

Wittmann2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,359
  • Înscris: 25.08.2008
A jucat cineva in v. 8.5 cu Leopard 1? Cum vi se pare?

#2511
Sthylo

Sthylo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,242
  • Înscris: 12.11.2012
Da, am jucat eu in 8.5 cu leo 1, singurul plus notabil dupa parerea mea este faptul ca are o viteza buna si o mobilitate mare pt un tank de tier 10.
Ce nu mi-a placut deloc este ca armura e de kko iar cat despre tun zici ca tragi cu prastia nici de cum cu un tun de tank.
Intr-un meci  am gasit un tanc (adica IS) care m-a penetrat frontal de la aprox. 350 -400 metri + 300 dmg.

#2512
LaurX

LaurX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 30.07.2007
Matilda e incredibil de bun daca ai putina rabdare sa il joci .chiar n-are adversar la tier-ul lui . In plus face si credite gramada.
Iar faza cu parola si goldul e pe bune . schimbi parola  si intra 300 gold , pe loc.

Attached Files


Edited by LaurX, 22 April 2013 - 21:39.


#2513
SoldierHair

SoldierHair

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 14.01.2011
Mananc de vii Matilda cu Hetzer.Ieri am luat un Halonen's Medal cu el , pur si simplu a fost un roflstomp vs 3 heavy de tier 6.Long live HEAT...

#2514
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Pai 8.5 nu este in lucru?

#2515
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Si cat costa acel Hetzer? Ca Matilda costa 120.000 cu echipaj 75%. Trebuie sa mai fac 50.000 :(

#2516
SoldierHair

SoldierHair

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 14.01.2011
127 000 si echipa de 4.

#2517
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,254
  • Înscris: 14.02.2007
Pentru cine stie sa joace cu TD Hetzer e prea tare. Si cand te gandesti ca designul initial a fost facut de romani... :D
Chiar mi-ai dat o idee cum sa investesc cei 300 gold ptr schimbarea parolei, cred ca o sa-mi upgradez un echipaj ca altceva nu prea am ce face cu el, e prea putin ptr a cumpara vreun
tanc premium.

#2518
SoldierHair

SoldierHair

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 14.01.2011
Free exp.

Hetzer are un camo value foarte mare.Se intampla sa se apropie inamici la 100m de mine si sa fiu invizibil.Poate si mai putin , dar inca nu am camo la 100%.

#2519
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013

View PostSoldierHair, on 23 aprilie 2013 - 19:41, said:

Free exp.

Hetzer are un camo value foarte mare.Se intampla sa se apropie inamici la 100m de mine si sa fiu invizibil.Poate si mai putin , dar inca nu am camo la 100%.
Am o intrebare, am un renault nc 31 cu ambii soldati 91% si am free exp, cum o pot folos pe acei soldati? daca o pot folosi, am bifat chestia aia din stanga lor.

#2520
SoldierHair

SoldierHair

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 14.01.2011
Free exp nu poti sa folosesti pe echipa.Accelerate crew training ia tot XP-ul care l-ai facut intr-o batalie si i-o da membrului din echipa cel mai putin antrenat.

Eu am folosit cam 2500 gold din aia 7500 numai pe free exp.Practic am facut grind cu T-25 si Hetzer pentru Tiger P.Plus Porsche-ul e deja upgradat complet.Oarecum imi place , dar nu mi se potriveste.E un heavy sniper , daca il folosesti intr-un atac o sa mori foarte repede.De aproape weakspot-urile sunt usor de lovit (cupola si partea de jos de la armura din fata).Astept sa vad cum e linia noua de la rusi maine, par sa fie perfecte pentru mine tancurile alea.

Edited by SoldierHair, 23 April 2013 - 20:22.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

6 user(s) are reading this topic

3 members, 3 guests, 0 anonymous users

dudi60, Silver Wolf, Santana_

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate