Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52523 replies to this topic

#23347
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013

 Zhalo, on 05 octombrie 2015 - 09:44, said:

Acum vezi si detaliile. Cum ti se pare grafica? Posted Image


ieri am fost la un coleg, la un gratar si am dat cateva jocuri pe calculatorul copilului,, calculator de 6.000+ lei,grafica pe maxim
frumos, n-as mai fi plecat, l-am intrebat pe coleg daca nu ma adopta:))

#23348
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Acuma si pe wot merge pe high si parca e ciudat.Pe celalalt il jucam pe low si fara detalii,fara fum,efecte si altele.Parca nu i-mi place asa,in meciurile date. Dar ma obisnuiesc...cat mai am premium.
AW pe high arata f bine,realist,nu am repros la grafica. Dar parca la partea de efecte sonore se putea mai bine.Amandoua arata bine,AW are un plus dar deocamdata stilul AW este bine gandit,in materie de grind ma refer. E mai prietenos cu jucatorul. Wot te oliga pe undeva sa bagi ban real sa fi competitiv la tier mai mare daca vrei sa fi...daca nu strangi din dos si inghiti.

Edited by NaturalBornGamer, 05 October 2015 - 12:49.


#23349
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011
@Natural Cele mai bune treburi la AW e ca nu exista (cel putin acum) gold ammo iar sistemul de recompensare tine foarte mult cont de ceea ce face fiecare intr-un meci, contand mai putin daca e infrangere sau nu... si da, grindul e mai lejer , mai prietenos

Edited by Danubian, 05 October 2015 - 12:45.


#23350
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009

 collina1976, on 05 octombrie 2015 - 09:50, said:




ieri am fost la un coleg, la un gratar si am dat cateva jocuri pe calculatorul copilului,, calculator de 6.000+ lei,grafica pe maxim
frumos, n-as mai fi plecat, l-am intrebat pe coleg daca nu ma adopta:))

Crede-ma,wot il jucam sa fiu eficient,plm sa adun xp pt componente grind etc si sacrificam grafica,dar AW merita jucat cu detalii bune sa ii vezi adevarata valoare grafica,gamplay-ul fiind oarecum similar.
Calcu asta care il am acum a costat 1300,nu e o avere,dar macar stiu ca ani buni nu mai am nevoie sa il schimb. Si muierea e incantata de cat de repede se deschide Facebook si altle de muieri :)


Ps:Sa nu credeti ca m-a mituit Faliment sa ii fac reclama...dar deocamdata i-a luat fata wot-ului in topul preferintelor :P

 Danubian, on 05 octombrie 2015 - 12:44, said:

@Natural Cele mai bune treburi la AW e ca nu exista (cel putin acum) gold ammo iar sistemul de recompensare tine foarte mult cont de ceea ce face fiecare intr-un meci, contand mai putin daca e infrangere sau nu... si da, grindul e mai lejer , mai prietenos
Bistosh,marele atu al aw e ca nu recompenseaza lipsa de neuroni cu avantaje reale,ci promoveaza talentul. Faci treaba,iei xp si ban ,daca nu nu,dar macar nu iti fute meciul un Wte cu tolba plina de gold si care doar pune tinta si da click.

#23351
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013
pai pe claculatorul meu joc cu grafica pe "low" , dar vroiam sa vad cum e pe maxim:)la un scout ii vezi doar turela din vegetatie

#23352
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 NaturalBornGamer, on 05 octombrie 2015 - 12:48, said:


Bistosh,marele atu al aw e ca nu recompenseaza lipsa de neuroni cu avantaje reale,ci promoveaza talentul. Faci treaba,iei xp si ban ,daca nu nu,dar macar nu iti fute meciul un Wte cu tolba plina de gold si care doar pune tinta si da click.

am uitat sa spus ca in AW lipsesc maimutele care folosesc moduri ilegale .... ce bine ar fi sa nu apara si aici aceste scarbe de moduri de cacao pe care le folosesc trisorii si lasii...cat am jucat AW nu am luat niciodata ammo rack de 2 la rand , sau cate 4-5 critical hit la rand cu munitie normala

#23353
Zhalo

Zhalo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 25.09.2015
1. Grindul este usor pana in tier 4, hmmm-hmmm pentru tier 5-6 si inferno pentru 7+, dar la tier 8 scoti lejer 4000-5000 reputatie basic, fara bonificatii. Daca faci meci foarte bun, bineinteles, ca tomata tot in 200-500 se va balaci.

2. Nu exista one shoot in AW dar e de preferat sa feriti zona ammorackului (sau sa il reparati) daca este avariat (valabil si pentru rezervor, altfel, tancul i-a foc daca mai este lovit in aceeasi zona).

3. Tancurile premium au un rol mai mic, comparat cu WoT, dar sunt tancuri cu care nu te faci de ras in lupte. Obj. 155 e o mica bestie in tierul lui.



#23354
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013
O sa incerc sa readuc topicul asta pe cararea originara.
Nu am mai jucat fieratania asta de ceva ani. Parca pe atunci nu era asa de profitabila sau nu prea stiam eu cum sa-l joc.
In foamea asta de credite, l-am recumparat. Are un echipaj cosmopolit.

Attached Files



#23355
sftpdt

sftpdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,664
  • Înscris: 29.08.2013
T40 în acțiune Posted Image

Attached Files



#23356
Zhalo

Zhalo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 25.09.2015

 sas1975, on 05 octombrie 2015 - 17:23, said:

O sa incerc sa readuc topicul asta pe cararea originara.
L-ai readus. Pe mute. :D

#23357
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013

 Zhalo, on 06 octombrie 2015 - 12:24, said:

L-ai readus. Pe mute. Posted Image


da, fluiera vantul pe-aici:P

#23358
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 collina1976, on 06 octombrie 2015 - 12:28, said:



da, fluiera vantul pe-aici:P
ce faceti bre in clan? eu de cand a inceput AW nu am mai intrat deloc seara in wot ... doar dimineata la ora 5.15 intru dar sunt singur la ora aia Posted Image

#23359
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013

 Danubian, on 06 octombrie 2015 - 13:05, said:

ce faceti bre in clan? eu de cand a inceput AW nu am mai intrat deloc seara in wot ... doar dimineata la ora 5.15 intru dar sunt singur la ora aia Posted Image


nimic, de sambata n-am intrat nici pe TS, ma astept s ama dea afara
am primit aeara invite de "cutiute", dar cand ma pregateam sa ies pentru somn

aseara mi-a mers foarte prost, in schimb de dim 6/8 victorii/meciuri

Edited by collina1976, 06 October 2015 - 13:55.


#23360
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 collina1976, on 06 octombrie 2015 - 13:50, said:

nimic, de sambata n-am intrat nici pe TS, ma astept s ama dea afara
am primit aeara invite de "cutiute", dar cand ma pregateam sa ies pentru somn

aseara mi-a mers foarte prost, in schimb de dim 6/8 victorii/meciuri

pai nici eu n-am mai intrat pe TS de vineri sau de joi Posted Image ...daca gasesc cumparator vind contul de wot ... la cate tancuri premium am si la cate tancuri normale , banuiesc ca nu e un cont prea rau .... totusi nu caut in mod expres . .doar daca o sa aud pe careva cunoscut ca vrea sa se apuce de wot, atunci o sa-i propun sa-i dau contul cu 50% din valoarea reala a tancurilor premium pe care le am ... restul de tancuri nu le mai pun la socoteala

Edited by Danubian, 06 October 2015 - 14:24.


#23361
theoss

theoss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 29.03.2007
nu ramane cu adresa ta de mail contul?

#23362
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013

 Danubian, on 06 octombrie 2015 - 13:58, said:

pai nici eu n-am mai intrat pe TS de vineri sau de joi Posted Image ...daca gasesc cumparator vind contul de wot ... la cate tancuri premium am si la cate tancuri normale , banuiesc ca nu e un cont prea rau .... totusi nu caut in mod expres . .doar daca o sa aud pe careva cunoscut ca vrea sa se apuce de wot, atunci o sa-i propun sa-i dau contul cu 50% din valoarea reala a tancurilor premium pe care le am ... restul de tancuri nu le mai pun la socoteala


daca le pui la calcul si pe-alea vandute....
adersa se poate schimba de cel care vinde:)

Edited by collina1976, 06 October 2015 - 14:43.


#23363
Zhalo

Zhalo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 25.09.2015

 collina1976, on 06 octombrie 2015 - 14:43, said:

daca le pui la calcul si pe-alea vandute....
Ce mai e milionul de euro in ziua de azi? :notangel:

Edited by Zhalo, 06 October 2015 - 14:46.


#23364
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013

 Danubian, on 06 octombrie 2015 - 13:58, said:

pai nici eu n-am mai intrat pe TS de vineri sau de joi Posted Image ...daca gasesc cumparator vind contul de wot ... la cate tancuri premium am si la cate tancuri normale , banuiesc ca nu e un cont prea rau .... totusi nu caut in mod expres . .doar daca o sa aud pe careva cunoscut ca vrea sa se apuce de wot, atunci o sa-i propun sa-i dau contul cu 50% din valoarea reala a tancurilor premium pe care le am ... restul de tancuri nu le mai pun la socoteala


e clar, ma pregatesc de cautat alt clan

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate