Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52505 replies to this topic

#14239
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,353
  • Înscris: 09.11.2006

View PostMarianSony, on 01 august 2014 - 13:29, said:

Exista un mod pentru zoom? am avut zoom x la 9.1 dar cel pentru 9.2 nu vrea sa mearga...zoom in/out ...nimic o.O


instaleaza modul lui aslain ca merge si zoom-ul si xwm.

#14240
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,496
  • Înscris: 13.10.2010

View PostCatar_datul, on 01 august 2014 - 13:36, said:

un prost ragaie, celalalt da like.
Retardati toti in satra asta a voastra de cocalari.

Jalnici, patetici, prostalai de doi lei. Asta sunteti si inca sunt darnic.
Cu ce esti darnic? :huh: Cu injuraturile? O nimica toata...nu arata decat faptul ca nu esti in stare sa-ti sustii ideile cu argumente in fata celor cu iq Ø. Nimic nou sub soare....ca tine mai sunt o gramada care se cred zmeii zmeilor in spatele monitorului, de recurg la asemenea mijloace de a-si spune parerea si cand dau cu ochii de lumina soarelui se transforma in gollum.

#14241
catawar69

catawar69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 29.05.2010
am incercat aslain-ul aseara dar eu am o problema , sunt prea multe culorii si  ma inerveaza.nu vreau sa stiu sansele pt ca nu mai joc pt statistici(ca unii dintre noi , sper sa nu se simta), joc ca-mi place , o sa incerc sa pun ceva mai simplu.Am mai instalat una alta si aici ma refer doar la moduri gen minimap, tinta si cam atat.

#14242
CrankyGT

CrankyGT

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 17.03.2012
Daca nu vrei sa-ti afiseze sansele, baga custom aslainul ( ala de 60 mb).
Selectezi ce vrei tu.
Ori dai jox xvm, il pui la res_mods - arata doar numele tancurilor si ultima lor pozitie pe harta + damage facut...in rest totul e la fel.

#14243
catawar69

catawar69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 29.05.2010
ok, o sa incerc, multumesc

#14244
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,353
  • Înscris: 09.11.2006

View Postcatawar69, on 01 august 2014 - 13:47, said:

am incercat aslain-ul aseara dar eu am o problema ....


dar poti instala doar ce te intereseaza, restul le debifezi. eu am instalat de acolo pictogramele default, zoom-ul pt snipe mod, hangarul premium pt cont normal, vizorul lunetei al lui jimbo, statisticile si hitlog-ul

#14245
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
A durat ceva , dar a iesit adevaratul caracter la suprafata.

   M-am uitat un pic la misiunile de luna asta si sunt facute sa te joci macar o data la doua zile.Cam nasoale din punctul asta de vedere.Mi-a placut asta ,  joci bine iei bonusul si daca pierzi.

Every Effort Counts!
Reward
+25% Experience

Requirements
    Tier VI and above only
    Random Battles only
    Repeatable

Conditions
    Fight a battle (win or lose)
    Be in the top 3 players on your team by base experience earned (bonuses for the first victory, premium account, etc., will not be counted to determine the rankings).

#14246
MarianSony

MarianSony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 20.05.2008

View PostKobra2602, on 01 august 2014 - 13:53, said:



dar poti instala doar ce te intereseaza, restul le debifezi. eu am instalat de acolo pictogramele default, zoom-ul pt snipe mod, hangarul premium pt cont normal, vizorul lunetei al lui jimbo, statisticile si hitlog-ul

tocmai ce l-am instalat ...la fel zoom in e doar ala normal de 2/3x sau de cat e
zoom out merge dar zoom in nu vream mai mult de atat...cu niciun mod

#14247
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Si Gamers mod pack merge foarte bine.

#14248
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,353
  • Înscris: 09.11.2006
cu aslain merge daca bifezi asta

Attached File  Untitled.jpg   155.69K   13 downloads

sau cat vrei tu sa il ai.

#14249
MarianSony

MarianSony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 20.05.2008

View PostKobra2602, on 01 august 2014 - 14:37, said:

cu aslain merge daca bifezi asta

Attachment Untitled.jpg

sau cat vrei tu sa il ai.

prima data l-am pus pe ultimul 30x...nu a vrut
Apoi pe penultimul...la fel
L-am pus pe ala care mi l-ai aratat si merge . Mersi :D

#14250
pisoiule

pisoiule

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.08.2014

View PostMarianSony, on 01 august 2014 - 14:47, said:

prima data l-am pus pe ultimul 30x...nu a vrut
Apoi pe penultimul...la fel
L-am pus pe ala care mi l-ai aratat si merge . Mersi Posted Image

A mers uns inca de la prima versiune. Nici nu am mai instalat alta versiune, actualizata, pentru ca cea instalata ieri dupa-amiaza mi-a oferit tot ce imi trebuie si nu mi-a creat probleme.

Daca prindeti o versiune buna, asteptati macar 10 zile si abia apoi faceti update. Baietii inca sunt in cautari deocamdata si nu toate actualizarile aduc ceva bun.

Versiunea folosita de mine: Aslains_XVM_Mod_Installer_v.3.8.0_92

Edited by pisoiule, 01 August 2014 - 14:51.


#14251
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,496
  • Înscris: 13.10.2010

View Postpisoiule, on 01 august 2014 - 14:33, said:

Cum ai 0 iq, mi-e sa nu comit o crima fortandu-ti bostanul prea mult.
Cum am fost in stare sa gasesc butonul de "reply" cred ca sunt in stare sa citesc si definitia pe care o dai acelui cuvant.

View Postpisoiule, on 01 august 2014 - 14:33, said:

Nu esti tu pisoiul care de regula ataca dupa ce sunt banat?
Iti mai repet. Stiu ca-ti faci conturi pe banda rulata asa ca nu ma retine nimic sa-ti raspund atunci cand am timp. De exmplu, astazi stau pana la ~17 pe forum si dupa aceea cine stie cand mai intru...

View Postpisoiule, on 01 august 2014 - 14:33, said:

Nu esti singurul prostalu din lumea asta caruia ii este frica sa nu i se fure nickul? (bine, are legatura cu performantele, dar la cat esti de lepra.. )

N-am zis niciodata ca pentru mi se fura nick-ul. Ti-am argumentat la momentul respectiv de ce nu pun printuri si cand am pus de ce am pus cu numele cenzurat. Daca avea legatura cu performantele, ma legam si de ele. Fiecare din noi vede altceva in acest joc. Unul pentru pierderea timpului, altul creearea de clan pentru a cunoaste alte persoane, altul pentru statistici, altul pentru distractie, altul ca simte nevoia sa coordoneze o echipa, etc.
Singurul lucru de care m-am legat, a fost faptul ca te plangi ca iesi pe minus la credite cu tier 8 si ca nu esti in stare sa citesti explicatia de la cap la coada pe care ti-am dat-o in privinta la tier10. De aici a plecat totul.

View Postpisoiule, on 01 august 2014 - 14:50, said:

A mers uns inca de la prima versiune. Nici nu am mai instalat alta versiune, actualizata, pentru ca cea instalata ieri dupa-amiaza mi-a oferit tot ce imi trebuie si nu mi-a creat probleme.

Daca prindeti o versiune buna, asteptati macar 10 zile si abia apoi faceti update. Baietii inca sunt in cautari deocamdata si nu toate actualizarile aduc ceva bun.

Versiunea folosita de mine: Aslains_XVM_Mod_Installer_v.3.8.0_92
Ete ce frumos si la obiect ai raspuns acum. Chiar e atat de greu s-o faci tot timpul fara sa-ti versi frustarile capatate de pe urma jocul si a vietii de zi cu zi pe aici?
Pacat de acele statistici pe care le-am vazut in cumparatia facuta de burebista ca le tradeaza caracterul tau.

Si hai gata. M-am legat prea mult de persoana ta si nu vreau sa-ti calc pe urme....ca pana la urma, pe acest forum, se combate ideea nu persoana. Pana o sa intelegi acest lucru, la cat mai multe banari.

#14252
MarianSony

MarianSony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 20.05.2008
Pana la urma...au facut ceva lui hellcat in ultimul patch sau nu? Mi se pare ca se misca mult mai greu decat zilele trecute :(...sunt detectat mult mai usor...etc

#14253
catawar69

catawar69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 29.05.2010
la orice curte regala exista un bufon, dupa cum bine vedeti exista si la noi unul.macar sa-l aplaudamPosted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image .cine ne scapa de bufon primeste o berePosted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#14254
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,353
  • Înscris: 09.11.2006
danubian daca nu ai intrat pana acum pe joc o poti face week-end-ul asta ca sa capeti si tu un tanc japo (macar pt slot e bun si el) cu care am facut treaba azi

Edited by Kobra2602, 01 August 2014 - 15:18.


#14255
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,522
  • Înscris: 03.10.2013

View PostKobra2602, on 01 august 2014 - 15:18, said:

danubian daca nu ai intrat pana acum pe joc o poti face week-end-ul asta ca sa capeti si tu un tanc japo (macar pt slot e bun si el) cu care am facut treaba azi
e in concediu, la mare, la soare....

#14256
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,353
  • Înscris: 09.11.2006

View Postcollina1976, on 01 august 2014 - 15:19, said:

e in concediu, la mare, la soare....


si pe forum, din cate vad eu

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate