Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Site neconectabil?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
extremezone

extremezone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 06.08.2008
salut imi poate cineva spune ce e de facut in cazul in care de 2 zile nu mai merge sa accesez un anumit url? e un site de piraterie asa ca nu am sa las adresa dar nu stiu de ce cand incerc sa ma conectez simplu nu imi merge - daca folosesc proxy merge (mozilla,ie face la fel)

si culmea e ca statisticile de pe extremetracking sunt curente 4500 viz pt azi dar cele de la wta sau gtop sunt moarte de la aprox.4000 vizitatori de 2 zile a ramas blocat la 10 (o fi ceva de la server nu poate fi conectat din romania poate,nu pot sa imi dau seama)

ziceti-mi niste resetari cookie sau ceva de genul poate reusesc sa il fac sa imi mearga cu ip-ul meu

asta am patit de cand am instalat si dezinstalat https://addons.mozil...refox/addon/60/ si cred ca mi-a sters/modificat ceva de prin reguri (am dezinstalat si instalat mozilla din nou - face la fel)

stie cineva? mersi

edit: pe cateva alte siteuri tot asa imi face si imi mai si da eroare ca nu am activata functia "permite javascript" desi din optiuni e setata...

Edited by extremezone, 16 August 2010 - 23:15.


#2
extremezone

extremezone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 06.08.2008
.......

^up!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate