Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54
 Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 

Benzina Republica Moldova

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
rillu

rillu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.06.2010
Azi am facut un plin de motorina la Giurgiulesti, dupa ce am trecut de vama masina nu mai tragea ca inainte...parca e lesinata-am un Audi 1,9 TDI 116 cai. Pentru 70 de lei economie chiar nu merita, trebuie sa platesti vinieta, acum trebuie sa mai bag si un aditiv in motorina ca parca e alta masina plus ca stau cu frica sa nu se strice ceva sub capota, vamesii moldoveni tare de treaba, te intreaba de stingator,trusa medicala etc.. mai adaugati si 3 ore pierdute In concluzie e prima si ultima oara cand mai fac asa ceva. Poate cei cu benzinare sunt mai fericiti.

#20
Ilia03

Ilia03

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.08.2015
chiar daca e asa, la ce benzinarie ai alimentat masina

#21
Ilia03

Ilia03

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.08.2015

View Postrillu, on 05 martie 2015 - 13:56, said:

Azi am facut un plin de motorina la Giurgiulesti, dupa ce am trecut de vama masina nu mai tragea ca inainte...parca e lesinata-am un Audi 1,9 TDI 116 cai. Pentru 70 de lei economie chiar nu merita, trebuie sa platesti vinieta, acum trebuie sa mai bag si un aditiv in motorina ca parca e alta masina plus ca stau cu frica sa nu se strice ceva sub capota, vamesii moldoveni tare de treaba, te intreaba de stingator,trusa medicala etc.. mai adaugati si 3 ore pierdute In concluzie e prima si ultima oara cand mai fac asa ceva. Poate cei cu benzinare sunt mai fericiti.
in asa caz trebuie de gasit o persoana care ar putea lua aceasta deasupra sa. Am invedere o persoana care are cursa permanenta la Moldova si pleaca mai adinc in tara, unde carburantii au calitate mai inalta. Eu, spre exemplu, cumpar de la un domn o prioada indelungata si probleme nu am avut, am Mercedes 2,2 cdi din anul 2000, trage bine si nu fumeaza negru! Motorina e calitativa.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate