Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 

Tablou cu 2 fete pentru tricou

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
rat_nicu

rat_nicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 07.04.2007
Salut,
Sper sa fi nimerit bine sectiunea pentru postat dar aceasta mi s-a parut cea mai potrivita.
De curand am avut si ultima ora de dirigentie de clasa a 12-a. fiind ultima  zi de liceu ne-am luat totata clasa tricourile cu insemul scolii, markerele  si ne-am -semnat fiecare pe tricoul fiecaruia. As vrea sa-l pastrez mult timp de acum inainte si nu in sifonier intr-un colt, ci intr-un tablou. As vrea sa fac cumva sa se vada pe amandoua fetele, deci sa-l prind intr-un tablou cu 2 geamuri transparente.
Aveti idee cum as putea face? mai complicat ar fi sistemu de prindere si rama. folie de sticla le pot procura usor dar imi trebuie o idee la sistemu de prindere respectiv rama tabloului.
Daca aveti vro idee sau daca cineva a mai facut "o asa opera de arta" :)) va rog sa ma ajutati si pe mine
Multumesc.

#2
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
De ce nu tai tricoul in doua jumatati (fata/spate)? Astfel il poti pune intr-un tablou obisnuit, fara alte complicatii.

#3
rat_nicu

rat_nicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 07.04.2007

 Marius3k, on 12th June 2010, 11:58, said:

De ce nu tai tricoul in doua jumatati (fata/spate)? Astfel il poti pune intr-un tablou obisnuit, fara alte complicatii.
Ar fi o idee buna asta dar as vrea totusi sa-l pastrez integral. Ma gandeam ca esista totusi o posibilitate:)

#4
Custom

Custom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 25.02.2010

 rat_nicu, on 12th June 2010, 13:17, said:

Ar fi o idee buna asta dar as vrea totusi sa-l pastrez integral. Ma gandeam ca esista totusi o posibilitate:)
Sau, poti sa te duci sa iti faci la comanda sa iti copiezi unul indentic astfel incat in timp pe  acela, sa nu se ia markerul respectiv si deasemenea sa  le poti aseza pe unul cu fata, si pe celalalt cu spatele.

#5
rat_nicu

rat_nicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 07.04.2007

 Custom, on 12th June 2010, 12:23, said:

Sau, poti sa te duci sa iti faci la comanda sa iti copiezi unul indentic astfel incat in timp pe  acela, sa nu se ia markerul respectiv si deasemenea sa  le poti aseza pe unul cu fata, si pe celalalt cu spatele.
Se poate face asa ceva? la ce tip de magazin sau este vrun site specializat? desi in orasul meu slabe sanse de a gasi asemenea magazine. Merci toturor pt idei.

#6
Custom

Custom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 25.02.2010

 rat_nicu, on 12th June 2010, 13:37, said:

Se poate face asa ceva? la ce tip de magazin sau este vrun site specializat? desi in orasul meu slabe sanse de a gasi asemenea magazine. Merci toturor pt idei.
Da, sunt mai multe pe net. Baga in google  la search: tricouri personalizate
Google it. Sunt sigur ca poti gasi si ceva cu livrare la domiciliu.
Multa bafta

Edited by Custom, 12 June 2010 - 12:55.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate