Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Cum sa fac sa comand un atv din Canada?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
o0ops04gr

o0ops04gr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.06.2010
Salut, as vrea sa cumpar un atv de 200cc dar problema este ca firma de unde as vrea sa cumpar se afla in Canada am incercat sa dau buy dar cand trebuia sa introduc datele mele la sectiunea "Country" era doar tarile: Australia, Belgium, Canada, Finland, France, Germany, Norway, Spain, Sweden, United Kingdom si United State problema asta ca eu as vrea modelul acesta de la gio si in Romania nu l-am gasit daca cumva stiti vreo modalitate de al comanda vas fi foarte recunoscator. Atv-ul il gasiti pe site-ul http://www.giobikes....ATV--Full-Size/ . Multmuesc anticipat.

#2
boxerbull

boxerbull

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 25.05.2009
un mail la adresa de contact ai incercat?

#3
o0ops04gr

o0ops04gr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 05.06.2010
nu... chiar am sa incerc dar pe langa mailu care il voi trimite mai astept si pareri de la voi. Multumesc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate