Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

oferta casa

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alin97

alin97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 12.12.2009
Ce ziceti de aceasta oferta? Se merita? Se situeaza intr-o oferta medie , ca si pret? Astept pareri si ajutor. :thumbup:

Attached Files


Edited by septimiu80, 25 May 2010 - 20:54.


#2
septimiu80

septimiu80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,315
  • Înscris: 27.01.2008

 alin97, on 25th May 2010, 21:09, said:

Ce ziceti de aceasta oferta? Se merita? Se situeaza intr-o oferta medie , ca si pret? Astept pareri si ajutor. :thumbup:
oferta este cel putin neserioasa, cum poti sa pui pret de 12 euro pe termice cu centrala inclusa adica 2400 euro manopera si materiale la o casa de 200mp si sa ceri 43 euro la electrice si sanitare adica 8600 euro???
cum poti sa ofertezi fundatia cu 54 euro, daca vrei o casa parter de 400mp iti face fundatia si sapele cu 20000 euro si daca vrei p+3 100mp amprenta, fundatia costa la fel????
315 e un pret la limita inferioara, adica mic, dar la modul cum e prezentata oferta eu nu m-as baza prea mult pe el. Eu unul as lua in considerare o asemenea oferta daca primesc proiectul initial, imi convine, imi angajez un diriginte, firma imi face casa si dau banii la final, nici macar un euro avans....


Alin, vezi ca am editat oferta, te rog sa citesti regulamentul, acum scapi doar cu avertisment.

Edited by septimiu80, 25 May 2010 - 20:56.


#3
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,066
  • Înscris: 22.06.2004
si mie mi s-au parut preturile scoase din burta. 30 euro/mp la proiect?

ne poti pune poze cu ce au mai construit indivizii?

Edited by conu71, 25 May 2010 - 20:52.


#4
alin97

alin97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 12.12.2009
Nu am poze. Ms pentru avertisment.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate