Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

lipire sticla - metal

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
fxwiseman

fxwiseman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.11.2006
Am o terasa acoperita cu sticla montata pe rame de cornier. Cu ce pot lipi+izola sticla de suportul de cornier (vopsit) ?

#2
al3csu

al3csu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 23.02.2007
poti incerca cu chit de geamuri sau silicon

#3
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008

 fxwiseman, on 13th May 2010, 15:28, said:

Am o terasa acoperita cu sticla montata pe rame de cornier. Cu ce pot lipi+izola sticla de suportul de cornier (vopsit) ?


Cu silicon transparent.Cu asa ceva mi-am lipit si izolat acvariile .Si niciodata am avut probleme cu ele.

#4
fxwiseman

fxwiseman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.11.2006
e vorba de lipire pe zeci de metrii... varianta cu silicon la tub nu prea merge din cauza pretului...

#5
bricolator

bricolator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 732
  • Înscris: 09.10.2009
izolantul (silicon pe numele lui generic :) ),la salam este mai ieftin decat la tub,te costa pistolul mai mult dar merita.
Mari economii tot nu faci,chitul facut pe vremuri din ulei de in si rumegus cu ipsos nu se potriveste.eventual cauta depozite de importatori sau producatori care au marfa expirata si ti-o vand la pret f redus...

Edited by raduk, 17 May 2010 - 11:47.
citarea inutilă a postării precedente


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate