Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

pret casa la rosu

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
valica_21

valica_21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.02.2010
buna seara! as dori sa construiesc o casa anul acesta.caut o firma de constructii serioasa si profesionala.imi puteti spune ceva preturi pentru construirea la rosu? im puteti recomanda ceva firme? multummesc


casa are 380 mp parter si etaj.este o casa clasica cu ferestre in arcada si pana acum mi s-a dat o oferta de 260 euro/mp si mi s-a explicat ca la o casa cu design clasic costurile sunt mai mari.ce parere aveti?

#2
marcugeorgian

marcugeorgian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 07.06.2007

View Postvalica_21, on 16th March 2010, 23:15, said:

buna seara! as dori sa construiesc o casa anul acesta.caut o firma de constructii serioasa si profesionala.imi puteti spune ceva preturi pentru construirea la rosu? im puteti recomanda ceva firme? multummesc


casa are 380 mp parter si etaj.este o casa clasica cu ferestre in arcada si pana acum mi s-a dat o oferta de 260 euro/mp si mi s-a explicat ca la o casa cu design clasic costurile sunt mai mari.ce parere aveti?

La prima vedere m-i se pare destul de mare pretul - vezi ca o sa posteze o gramada de carcotasi care iti vor spune ca pe praful asta vei obtine preturi la sfert din cat ai postat tu  :notangel:.
verifica si topicurile cu locuinte finalizate si userii de acolo iti pot da sfaturi bazate pe preturi reale
oricum nici o firma serioasa nu iti va face o oferta pana nu vede planul - cred ca ar trebui sa postezi cel putin mai multe detalii despre solutia pe care vrei sa construiesti, materiale, ce intelegi pe constructie la rosu etc si in mod cert vei primi cateva sfaturi bune pe aici daca vei avea rabdare sa selectezi.

o sa urmaresc subiectul cu interes

citeste si aici pentru mai multe inf http://forum.softped...t...&start=2682

Edited by marcugeorgian, 16 March 2010 - 23:28.


#3
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,803
  • Înscris: 03.02.2007
Mă înscriu și eu să-ți fac oferte dacă vrei tâmplărie, rulouri, jaluzele, uși de garaj, balustrade, plase de țânțari, glafuri, etc, etc.
Baftă și spor la treabă!

Edited by Digix, 16 March 2010 - 23:28.


#4
raduk

raduk

    Instalatorul de Iași

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,330
  • Înscris: 30.09.2007

View Postvalica_21, on 16th March 2010, 23:15, said:

buna seara! as dori sa construiesc o casa anul acesta.caut o firma de constructii serioasa si profesionala.imi puteti spune ceva preturi pentru construirea la rosu? im puteti recomanda ceva firme? multummesc


casa are 380 mp parter si etaj.este o casa clasica cu ferestre in arcada si pana acum mi s-a dat o oferta de 260 euro/mp si mi s-a explicat ca la o casa cu design clasic costurile sunt mai mari.ce parere aveti?
Continuă subiectul acolo unde l-ai început și unde îi este locul: pe topicul dedicat prețurilor.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate