Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

probleme frana bicicleta!

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
an00nimuss

an00nimuss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 18.06.2009
buna tuturor...am o bicicleta mountain bike si de curand i-am schimbat franele pe ea pentru ca deja cele vechi erau uzate,am schimbat si saboti acuma chestia este ca nu mai prinde frana nici ca inainte cand erau uzati complect saboti,inainte trebuia sa actionez pana jos maneta sa prinda frana acuma de cand am schimbat si saboti nu mai trebuie actionat asa de mult ca inainte sa prinda frana da chestia este ca imi aluneca saboti pe geanta si nu prinde aproape deloc,nu stiu ce ar trebui sa fac,ii vedeam pe uni ca luau smoala si zgaria geanta cu ea sa le prinda mai bine cica...eu am gandesc ca ar fi devina saboti ca alta idee nu am in cap.

#2
c72_c72

c72_c72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,929
  • Înscris: 19.02.2008
Trebuie sa ii folosesti dupa care o sa functioneze mai bine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate