Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

DIGI.MOBIL - abonamente, opţiuni, echipamente etc.

* * * * - 2 votes
  • Please log in to reply
12642 replies to this topic

#9613
EviluSH

EviluSH

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 24.04.2006

 MELODY, on 05 februarie 2015 - 21:48, said:

Bai da va gasiti tocmai acum sa va "ajutati" unul pe altul fix pe acest forum. Cata coincidenta... Nici globul de cristal n-ar fi ghicit ca lucrati in acelasi loc, sub aceeasi persoana...
Stii tu ca era un numar de prepay?????
Dar ce este? Adica regional vroiai sa fie nr de fix?

De unde ai tu acces la baza de date cu prepay-uri?
Mai incearca...

On-topic: Daca ai fi citit cu atentie, si nu cu ura si dispret, am zis ca eu am fost contactat pe un numar de PrePay, deci nu e o oferta regionala, pentru ca nu stiau in ce oras activeaza numarul PrePay pe care il folosesc.

Off-topic: Ai report din partea mea. Nu te cunosc, nu am discutat niciodata cu tine sau cu celalalt user, nu sunt angajat in Telecom, sunt membru al acestui forum din 2006 si nu sunt o clona. Nu am urmarit discutiile voastre si nu stiu de ce te certi cu celalalt user, dar, va rog, sa continuati pe privat sa va injurati, in libertate si sa ne lasati pe noi restul sa discutam la subiect. Am intrat pe aceasta arie dupa ce am fost contactat pentru oferta, in cautarea discutiilor despre ea (cautam detalii sau cineva care a fost chiar sunat de agentul comercial), si am confirmat aceasta oferta cand am vazut ca o persoana a "ridicat-o la fileu". Consider ca ti-am oferit destule explicatii si nu voi alimenta flame-ul si offtopic-ul in continuare in discutii in contradictoriu cu tine. Un sfarsit de saptamana placut.

#9614
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,647
  • Înscris: 21.03.2005

 aiulianctin, on 05 februarie 2015 - 22:13, said:



După ce că ești paranoic și acuzi oamenii că sunt mincinoși, mai ești și greu de cap. Citește cu atenție ce a scris, el are prepay, nu a fost sunat de pe prepay. Probabil a fost sunat de pe un număr de fix din rețeaua Digi.
LOL ai dreptate. Nu am zis ca esti mincinos, am zis ca lucrezi si scrii pe aici cu un scop precis... Nu esti nici pe departe un bun samaritean...
Tot incercati amandoi sa aflati mai multe detalii...
Aruncand cu "mici" informatii pe care le-ati pescuit din alta sursa...
Circulati, circulati...

 EviluSH, on 06 februarie 2015 - 08:14, said:



On-topic: Daca ai fi citit cu atentie, si nu cu ura si dispret, am zis ca eu am fost contactat pe un numar de PrePay, deci nu e o oferta regionala, pentru ca nu stiau in ce oras activeaza numarul PrePay pe care il folosesc.

Off-topic: Ai report din partea mea. Nu te cunosc, nu am discutat niciodata cu tine sau cu celalalt user, nu sunt angajat in Telecom, sunt membru al acestui forum din 2006 si nu sunt o clona. Nu am urmarit discutiile voastre si nu stiu de ce te certi cu celalalt user, dar, va rog, sa continuati pe privat sa va injurati, in libertate si sa ne lasati pe noi restul sa discutam la subiect. Am intrat pe aceasta arie dupa ce am fost contactat pentru oferta, in cautarea discutiilor despre ea (cautam detalii sau cineva care a fost chiar sunat de agentul comercial), si am confirmat aceasta oferta cand am vazut ca o persoana a "ridicat-o la fileu". Consider ca ti-am oferit destule explicatii si nu voi alimenta flame-ul si offtopic-ul in continuare in discutii in contradictoriu cu tine. Un sfarsit de saptamana placut.
Ai uitat sa te semnezi.
Daca insisti sa apari pe aici, iti pun numele si telefonul ca sa vezi  ca stiu cine esti si unde lucrezi. In cazul in care aveai dubii 😂😂😂
Si ce coincidenta, google nu a indexat postul initial al colegului tau, dar tu "l-ai gasit" intamplator dupa ce am sesizat "informatia".

#9615
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

 crisbud, on 04 februarie 2015 - 20:33, said:

Gresit! Gratis este 1 an numai.
Eu am din septembrie 2013 Whatsapp, acum m-am uitat, pana in septembrie 2015 e contul platit, nu am dat un ban celor de la whatsapp...

 Chaostel, on 06 februarie 2015 - 00:23, said:

Sunt unii (chiar f. multi) care spune ei ca RDS e faliment, ca mai are un pic și sucombă, ca ofertele astea de la digi mobil e moartea telefoniei mobile in Romania daca mai continua etc. Dar ce sa vezi? RDS&RCS a intrat și pe piața furnizorilor de energie electrică. Știu știrea e mai veche, de prin 2012. Dar acum chiar au început sa se miște în piață.

Primăria Galați a obținut un preț de 130 lei/ MWh, cel mai mic din istoria bursei şi cu 35 la sută din cât a plătit până acum. 14 companii au licitat pe terminalul Bursei de Mărfuri pentru a furniza municipalităţii 9.700 MWh de energie electrică. Si da, a caștigat RDS.
Cei de la primărie se asteptau la un preț undeva la 200 lei/MWh si spre fericirea lor au obtinut 130 de lei.
Se pare că este cel mai important contract obținut pană acum de RDS&RCS pe această piață.

Pentru conformitate: http://www.viata-lib...-la-rcs-and-rds

@ZIGZAG20, iti poti construi datacenter, ca ai de la cine lua energie electrica ieftina :)

Edited by easy90rider, 06 February 2015 - 10:28.


#9616
pustiux

pustiux

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,208
  • Înscris: 27.05.2009
off - asteptam oferte si pt persoane fizice...Digi Energy :D

#9617
adibun

adibun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 03.02.2007
Sunt singurii care daca aplica politica de preturi din telefonia mobila-internet-CATV, pot ieftini curentul electric pentru populatie in tara asta. Curentul e scump ca trebuie sa traiasca bine si Baietii Destepti

#9618
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007

 pustiux, on 06 februarie 2015 - 10:44, said:

off - asteptam oferte si pt persoane fizice...Digi Energy Posted Image

Da, cand pica curentul iti scrie o sesizare, peste 3 zile vine echipa...

#9619
pustiux

pustiux

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,208
  • Înscris: 27.05.2009
Norocul meu, ca la orice sesizare s-a raspuns in termen decent, de 1-2 ore Posted Image

LE - da, din pacate sunt constient ca sunt si probleme...dupa cum a spus cineva "ghinion" :)

Edited by pustiux, 06 February 2015 - 11:56.


#9620
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
La norocul pe care'l am eu cu ei, daca ma abonez la ei la curent, stau 3 luni pe'ntuneric ca nu au contoare pe stoc...

#9621
kato1

kato1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,872
  • Înscris: 05.07.2007
producator e una, distributia e alta.......da noi sa fim sanatosi :D

#9622
pustiux

pustiux

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,208
  • Înscris: 27.05.2009
Au si productie(d'aia verde) si distributie.

#9623
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 08.06.2005
Pentru contracte la Digi Energie si daca doriti sa testati inainte de lansarea comerciala, va rog sa ma contactati. Doar in Belgravistan deocamdata.

Posted Image

#9624
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Putin ONTOPIC:
Am net-cablutv-digimobil. Sotia vrea sa se porteze si ea din vodafone in digi. Abonamentul ei va putea fi "integrat" in factura mea sauvor fi 2 facturi pe clienti diferiti? Nu at trebui asociat codului de client deja existent pentru a beneficia de reducere? Sau cum e reglementata situatia asta?
Multumesc

#9625
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
sotia vine de pe abonament? daca da, la digi va trebui sa faca contract nou, va plati abonament ca un client nou, fara alte servicii.

#9626
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004
cel mai simplu ... sotia se trece pe cartela ... cu cartela ( sau diar codul sim-ului ) mergi la digi si muti numarul in contul tau si beneficiati si de oferta !

#9627
Annoying

Annoying

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,859
  • Înscris: 03.05.2014
Poate trece pe cartelă întâi la Vodafone, după care faci abonament pe numele tău.

#9628
katti

katti

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,021
  • Înscris: 16.09.2008

 Annoying, on 06 februarie 2015 - 16:34, said:

Poate trece pe cartelă întâi la Vodafone
Daca o lasa Vodafone, cica la Orange tre sa dai o adevarata lupta ca sa poti trece de pe abonament pe prepay.

#9629
eugen261

eugen261

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 20.01.2010
O lasa, intâi ii face diferite oferte contractuale functie de vechime(unele avantajoase), daca nu si nu o trece si dupa aceea cu nr. de tel. te ducit la ceilalti in numele tau

#9630
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Am uotat sa specific: este prepay la vodafone. Este pe numele ei inregistrat numarul altfel era simplu.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate