Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 

Sunny Beach

- - - - -
  • Please log in to reply
891 replies to this topic

#1
emilacke

emilacke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 680
  • Înscris: 05.09.2008
Am facut rezervare pt august la Marack Apartments in Sunny Beach si am rezervat un apartament cu 3 camere, fara masa. Am tot cautat pe forum ceva despre aceasta locatie, dar nu prea am gasit ceva. Daca stie cineva ceva, e binevenit cu un comentariu.
Am facut rezervare printr-o agentie din Ro si am iesit mai ieftin decat pe booking.com

#2
marcopolo80

marcopolo80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,438
  • Înscris: 09.02.2004

View Postemilacke, on 22nd January 2010, 22:20, said:

Am facut rezervare pt august la Marack Apartments in Sunny Beach si am rezervat un apartament cu 3 camere, fara masa. Am tot cautat pe forum ceva despre aceasta locatie, dar nu prea am gasit ceva. Daca stie cineva ceva, e binevenit cu un comentariu.
Am facut rezervare printr-o agentie din Ro si am iesit mai ieftin decat pe booking.com

Nu cred ca a fost cineva pe acolo,in general zona mai sudica a litoralului bulgar pare evitata de romani,desi este peste partea nordica(Albena,Nisipuri).De unde ai inchiriat si la ce preturi?

#3
emilacke

emilacke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 680
  • Înscris: 05.09.2008
Daca e in regula sa spun agentia, ok. Gts Turism se numeste si am platit 347 euro/7 nopti. Interesant e ca am primit prin pm pe softpedia ofertele. :))

Edited by emilacke, 23 January 2010 - 15:21.


#4
cubbusiness

cubbusiness

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 15.11.2006
Despre apartamentele de vanzare din Sunny Beach si din Bulgaria pe litoral in general ce parere aveti ?

Eu am gasit preturi de la 350euro/mp .
Garsoniere de la 9750 si apartamente de la 18000 Euro.
Pe mine ma bate gandul sa imi iau.
Multe oferte gasiti aici : http://apartamentinb...?...ults[]=5

Are cineva apartament in Bulgaria ? Cum e  sa iti faci vacanta in propriu apartament ?

#5
emilacke

emilacke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 680
  • Înscris: 05.09.2008

View Postcubbusiness, on 2nd February 2010, 10:49, said:

Despre apartamentele de vanzare din Sunny Beach si din Bulgaria pe litoral in general ce parere aveti ?

Eu am gasit preturi de la 350euro/mp .
Garsoniere de la 9750 si apartamente de la 18000 Euro.
Pe mine ma bate gandul sa imi iau.
Multe oferte gasiti aici : http://apartamentinb...?...ults[]=5

Are cineva apartament in Bulgaria ? Cum e  sa iti faci vacanta in propriu apartament ?

Cam asa e Marack.

#6
cubbusiness

cubbusiness

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 15.11.2006

View Postemilacke, on 2nd February 2010, 19:02, said:

Cam asa e Marack.

La Marack e mai scump.

#7
emilacke

emilacke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 680
  • Înscris: 05.09.2008

View Postcubbusiness, on 3rd February 2010, 11:14, said:

La Marack e mai scump.


Da. Cam 30000 un ap cu 2 camere. Il inchiriezi restul anului cat nu locuiesti in el si ai un procent de castig, cei de la firma de administrare ocupandu-se de el.

#8
giorgianamatiu

giorgianamatiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.02.2010
Buna
Stie cineva ceva despre Hotel Esperanto din Sunny Beach? Intentionez sa fac o rezervare pentru acest hotel la inceputul lunii septembrie.
Multumesc!

#9
toledo73

toledo73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 27.05.2009
As vrea sa merg anul acesta la Trakia Plaza in sunny Beach pt ca am gasit niste preturi bune. Nu am gasit pe forum prea multe informatii despre acest hotel. Este ok, mancarea este buna, exista parcare? Este departe de plaja? Orice informatii imi vor fi de folos.
Multumesc

#10
emilacke

emilacke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 680
  • Înscris: 05.09.2008

View Posttoledo73, on 7th February 2010, 15:51, said:

As vrea sa merg anul acesta la Trakia Plaza in sunny Beach pt ca am gasit niste preturi bune. Nu am gasit pe forum prea multe informatii despre acest hotel. Este ok, mancarea este buna, exista parcare? Este departe de plaja? Orice informatii imi vor fi de folos.
Multumesc

Salut. Din cate imi amintesc, au mai fost discutii despre trakia in topicul "totul despre bulgaria".

#11
aliantasudului

aliantasudului

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 28.01.2006
Cum este vremea in perioada 10 iunie - 20 iunie pe litoralul bulgaresc?...
Merg cu 2 copii si as vrea sa stiu daca se poate face baie, plaja...

#12
anonima1

anonima1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,952
  • Înscris: 05.01.2008

View Postaliantasudului, on 14th February 2010, 20:27, said:

Cum este vremea in perioada 10 iunie - 20 iunie pe litoralul bulgaresc?...
Merg cu 2 copii si as vrea sa stiu daca se poate face baie, plaja...
de anul trecut am fost din 13-17 iunie,in apa 23 grade ,iar in aer 28 grade,seara e mai racoare

Edited by anonima1, 14 February 2010 - 20:17.


#13
bulan60

bulan60

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,274
  • Înscris: 19.01.2009
Eu am fost anul trecut la hotel Amfora*** la sfarsitul lui iulie cu 204euro/persoana/7zile.Hotelul Amfora*** este al aceleiasi firme cu hotelul Imperial****.Amandoua hotelurile au impreuna 2 piscine interioare,cate un bar la fiecare piscina,cate un bar la receptii,un bar central in curte si cu gustari si un bar pe plaja doar cu bauturi.Restaurantul este deasemeni in comun celor doua hoteluri dar fiecare hotel are alt program de servire a mesei.Pana la plaja sunt maxim 200m si plaja este foarte buna.Sejurul a fost cu all incluse si eu unul nu am avut ce reprosa nimic nici la capitolul cazare nici la capitolul mancare.Atmosfera in hotel a fost una linistita si chiar pot spune ca nimeni nu a deranjat pe nimeni.Recomand aceste doua hoteluri dar totusi nu va duceti cu sacul la pomul laudat!Am discutat cu o familie in timpul sejurului si ei au gasit nod in papura la orice din hotel.

#14
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006
Despre Iberostar Sunny Beach  poate cineva sa-mi spuna ceva?vreau sa-mi iau de paste sejur acolo,se poate ajunge usor pana la Nesebar?agentia zice ca hotelul are piscina interioara dar eu n-am gasit nici o poza cu asta.

#15
tzd

tzd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 26.01.2005

View Posttoledo73, on 7th February 2010, 15:51, said:

As vrea sa merg anul acesta la Trakia Plaza in sunny Beach pt ca am gasit niste preturi bune. Nu am gasit pe forum prea multe informatii despre acest hotel. Este ok, mancarea este buna, exista parcare? Este departe de plaja? Orice informatii imi vor fi de folos.
Multumesc

Am fost anul trecut la Trakia Plaza si nu m-am intors foarte incantat. Hotelul este excelent, are si parcare, in schimb masa a lasat de dorit. Restaurantul este in apropierea hotelului si este cu specific bulgaresc, meniul cam saracacios si prea putin variat... dupa 5 zile deja cautam alte variante. Plaja este la o distanta rezonabila fata de hotel (cca. 400m).
Sper ca ti-am raspuns la toate intrebarile :peacefingers:

#16
toledo73

toledo73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 27.05.2009

View Posttzd, on 15th February 2010, 14:29, said:

Am fost anul trecut la Trakia Plaza si nu m-am intors foarte incantat. Hotelul este excelent, are si parcare, in schimb masa a lasat de dorit. Restaurantul este in apropierea hotelului si este cu specific bulgaresc, meniul cam saracacios si prea putin variat... dupa 5 zile deja cautam alte variante. Plaja este la o distanta rezonabila fata de hotel (cca. 400m).
Sper ca ti-am raspuns la toate intrebarile :peacefingers:
multumesc mult.

#17
cata1

cata1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 12.06.2007
va rog cei care ati fost in sunny beach sa-mi recomandati si mie un hotel de 4 stele in apropiere de plaja all inclusive la care ati fost si v-au satifacut asteptarile.

#18
mutual

mutual

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.08.2004

View Postcata1, on 19th February 2010, 10:38, said:

va rog cei care ati fost in sunny beach sa-mi recomandati si mie un hotel de 4 stele in apropiere de plaja all inclusive la care ati fost si v-au satifacut asteptarile.

Evrika Riu - f. bine, plaja, animatie, mincare, bautura, camere.

Anul trecut am fost de 2 ori acolo, in iunie si septembrie, avem un baiat de 7 ani si a fost excelent.

Dupa ce am vazut prin alte hoteluri din Sunny Beach, are cel mai bun raport calitate/pret la all inclusive.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate