Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Paysafecard

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#37
morpho

morpho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 16.07.2004
In interiorul MegaImage, zona Sebastian (complex Prosper) au un terminal rompays de unde iti incarci paysafecard.

Intreba cineva mai sus cum sa faca daca are nevoie de o suma mai mare: pentru a plăti sume mai mari sau pentru a-ți folosi creditul rămas poți combina până la 10 coduri PIN paysafecard (este scrisa aceasta inf la ei pe site).

Edited by morpho, 18 August 2011 - 10:09.


#38
dmg_22

dmg_22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 13.10.2011
pentru cei interesati inca: paysafecard se gaseste acum si in reteaua Posta Romana. se poate plati pe internet la peste 3500 de website-uri.

#39
S3bastian3

S3bastian3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.11.2011
Eu am cumparat Paysafecard de la terminalele zebrapay. Se gasesc destul de usor.... o lista cu toate locatiile lor este pe locatii zebrapay

#40
cornel_pop

cornel_pop

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 11.10.2012
Salutare,
Eu unul imi cumpar frecvent vouchere paysafecard din magazinele cu semnul paypoint. Sunt destul de multe puncte de lucru paypoint atat in Bucuresti, cat si in Cluj, Timisoara etc…eu cand sunt in bucuresti intru pe saitul paysafecard si ma uit dupa magazine paypoint (am fost la vreo 3 sau 4 diferite pana acum si adresa era aia de pe site, deci astea cu paypoint sunt corecte, nu le cauti degeaba).

Paysafecard este disponibil si pe terminalele Paypoint. Reteaua acestora este destul de mare. Locatiile le puteti gasi pe site-ul paypoint sau paysafecard.

#41
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
Caut PIN de Paysafecard! URGENT! Cine ma poate ajuta, va rog frumos!? Astept mesaj in privat sau la id-ul de messenger darky.official

#42
qiwi_romania

qiwi_romania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.03.2015

 Mariusxzoner, on 28 decembrie 2009 - 17:34, said:

Stie cineva de unde se pot cumpara? (Bucuresti)
Am impresia ca adresele de pe site sunt puse aiurea. Am cautat in 3 locuri si nici vorba de paysafecard.

Poti alimenta contul paysafecard de la orice terminal QIWI, ce se gasesc amplasate in orice magazin de proximitate, market sau supermarket din tara.

 sommne, on 16 mai 2013 - 09:31, said:

Caut PIN de Paysafecard! URGENT! Cine ma poate ajuta, va rog frumos!? Astept mesaj in privat sau la id-ul de messenger darky.official

Poti alimenta contul paysafecard de la orice terminal QIWI, ce se gasesc amplasate in orice magazin de proximitate, market sau supermarket din tara.

#43
qiwi_romania

qiwi_romania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.03.2015

 Mariusxzoner, on 28 decembrie 2009 - 17:34, said:

Stie cineva de unde se pot cumpara? (Bucuresti)
Am impresia ca adresele de pe site sunt puse aiurea. Am cautat in 3 locuri si nici vorba de paysafecard.

Poti cumpara pin-uri pentru Paysafecard de la terminalele QIWI. Acestea le gasesti amplasate in retelele Penny, MegaImage, Billa, Kaufland, Profi, Cora, Auchan, Carrefour sau chiar de la magazinele de proximitate.

#44
ioonel

ioonel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 10.09.2012
Salutare..am o intrebare legata de paysafecard.poate suntunii care stiu..vreau sa platesc undeva o suma de 220 de ron cu paysafecard.e acceptat paysafecard..intrebarea mea ar fi:se poate plati cu 3 pinuri depaysafecard? 2 de 100 lei si unul de 25 lei?..sau trebuie unul de 300 de lei?

Edited by ioonel, 22 June 2015 - 10:48.


#45
eboda

eboda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 07.12.2007
Exista vre-un comision?

Edited by eboda, 21 August 2016 - 17:39.


#46
adbuser

adbuser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 21.01.2015
Salut!
Am si eu o problema cu paysafecard. Vreau sa îmi șterg contul de paysafecard . Am trimis mail la ei . Am primit răspuns ..cum sa ar trebuii sa fac o cerere de reziliere pentru al închide...
Pentru ce cerere? Eu nu am card ..Am doar un cont creeat intr-un minut pe net..
Ma poate ajuta cineva ?

#47
adbuser

adbuser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 21.01.2015
Up !

#48
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,660
  • Înscris: 21.08.2008
Desi exista de mult timp pe piata azi m-am trezit intrat "in hora". Mi-a cerut cineva sa-i fac o plata in avans prin paysafe, am obtinut un PIN si mai departe nu am mai putut lua legatura, case closed.
Am creat un cont paysafe, am introdus PIN acolo si mai departe as vrea sa-l utilizez (am aflat ulterior ca sistemul e pentru pariuri online, Skype, Steam etc) sa spunem pentru incarcarea unei cartele prepay sau orice altceva folositor mie. De asta intreb: cum pot folosi contul pentru a cheltui aceasta suma colosala? Cu ocazia asta invat si eu ceva la batranete.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate