Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Rulouri semitransparente/ Sunscreen

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
asylum_85

asylum_85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.11.2009
Acum 2 zile incecam sa gasesc ceva cu care sa inlocuiesc actualele perdele si draperii care ma zgarie pe retina si am dat peste  un tip de rulouri pe un site pentru perdele si draperii de lux. Acolo le spunea sunscreen si aratau ca un fel de material textil prin care se putea vedea din interior afara dar nu si invers (probabil la fel cum sunt si MESH-urile). Ma gandesc ca este mai bine sa dau cateva linkuri sa intelegeti la ce ma refer.

www.ALA-BALA-PORTOCALA.ro/popup.php?nm=upload/Sun_Screen_142.jpg

www.ALA-BALA-PORTOCALA.ro/popup.php?nm=upload/Sun_Screen_139.jpg

www.ALA-BALA-PORTOCALA.ro/popup.php?nm=upload/Sun_Screen_143.jpg

Am deschis acest subiect deoarece atunci cand am ajuns la magazinul lor mi-au spus ca nu au acest tip ca in imagini si de fapt au trebuit sa se uite propriul lor site sa vada despre ce vorbesc. Mi-au aratat alte modele care aveau mai multa opacitate si despre care nu stiau daca sunt ca modelul din imagine is in afara de o bucata mica in mostrar nu imi putea arata cum se vede pe geam, nu aveau nici un fel de demo. Si costa in jur de 59 eur/mp. Eu m-am gandit sa mai vad si in alte magazine dar nu stiu unde as putea gasi. Pe internet am gasit numai storuri si rulouri pe care le stiam deja. Acestora fata din magazin le-a spus rulouri si ca de asta sa intreb pe unde mai vreau sa incerc. Asa ca, daca stie cineva la ce ma refer si unde as putea gasi asa ceva, lasati-mi un mesaj. Intre timp o sa caut pe la Hornbach si Bricostore. De asemenea, la magazin mi-au spus ca in alta parte nu va fi aceeasi calitate etc. Si mi-a mai spus ca nu sunt din material textil, ca sunt mai mult ceva gen PVC. Nu stiu daca si-a dat cu parerea sau daca stia exact. Parea putin nesigura.


Este îndeajuns că ai atașat imaginile, nu posta link-uri externe.

Attached Files


Edited by raduk, 18 November 2009 - 08:34.


#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,657
  • Înscris: 26.11.2001
Mobexpert Pipera/Baneasa are niste chestii asemanatoare.

#3
asylum_85

asylum_85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.11.2009

View PostCourage, on 18th November 2009, 01:59, said:

Mobexpert Pipera/Baneasa are niste chestii asemanatoare.

Mersi asa auzisem si eu dar pe site nu erau, asa ca o sa dau o fuga pana acolo. La hornback au asa dar numai pentru Velux.

#4
mikaell21

mikaell21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 05.10.2005
Si pe mine ma intereseaza niste Rolete interioare din astea.

Eu vreau sa gasesc ceva gen 2 in 1, adica o parte/foaie sa lase gemul translucid si o parte complet opac.

Daca stie cineva unde se gasesc dati-mi si mie un mesaj.

Merci.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate