Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

CinemaTube, media player HD

- - - - -
  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2467
aliv77

aliv77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.01.2011

View PostPisboy, on 16 aprilie 2014 - 23:42, said:

Mersi de raspuns, tocmai ce am terminat de citit cele 137 de pagini de aici urmarind evolutia. In genere m-iam format o parere. M-am cam pierdut acu la urma cu update-urile la scripturi. (Deh dupa 5 ore de citit nu mai judec bine)

Ai citit toate paginile?...wow, esti tare, poti sa-ti dai doctoratul in cinematubologie...:))toate cele bune!

#2468
Pisboy

Pisboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.02.2007
Da toate oaginile. Bineinteles ca nu am citit cuvand cu cuvant, dar prima fraza din fiecare post macar.

#2469
Pisboy

Pisboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.02.2007
Bun. Am instalat FW custom de la King rev 2 din Oct 2011. In varianta asta nu prea imi merg chestiie online. Update-ul la scripturi nu mi-l gaseste, da o eroare desi in meniu zice ca exista un update disponibil. Aplicatia de Youtube imi arata thumbnailurile dar nu deschide clipurile, zice Canno't play this file, la fel si TV online. Merge doar un site de XXX :).
Cred ca tre sa updatez scriptul, sa vad cum.

Pe windows 8 imi merge perfect, vad ce am sharuit in el.
Client de Torrent nu exista acum ?

#2470
aliv77

aliv77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.01.2011
Multumiri pentru noul update, merge brici! Toate cele bune !Posted Image

#2471
aliv77

aliv77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.01.2011
O intrebare am si eu, mai mult o curiozitate: Daca am ct-ul legat prin cablu, pot sa-i pun simultan si adaptorul wireless, ca sa-l pot vedea in retea pe pc??? Multumesc anticipat!:)

#2472
baiatuala

baiatuala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 04.12.2006
Aplicatia de Youtube imi arata thumbnailurile dar nu deschide clipurile, zice Canno't play this file. - am şi eu această problemă. Plus că n-am avut mediaplayerul legat la net de anul trecut, şi acum nu se mai actualizează nimic. Ultima actualizare este din 30.04.2013. M-am uitat pe topic mai sus, dar nu înţeleg ce-ar trebui să fac ? Multumesc pentru orice sfaturi şi pentru înţelegere !

#2473
sande

sande

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 20.05.2007
nu se poate reface firmware cu actualizarile de rigoare?

#2474
cipol

cipol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.12.2004
Nu cred ca mai lucreaza nimeni la FW, ca sa faci update incearca metoda prin FTP cu total comander ca e mai simplu este descrisa de ALIV77 citeva pagini mai inainte.

Client de torent exista in FW, dar cred ca fost sterse linkurile din custom pentru avea aces mai liber pe partea de online fara a avea sacadari la vizualizare cind merge si torrentul.
  MP este destul de limitat in partea sa de baza ,noroc cu Kingul si restul care au facut sa merite folosirea lui pe o perioada asa de lunga

#2475
kakal

kakal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 14.03.2010
Nu reusesc in nici un fel sa fac update-ul automat.Am incercat toate metodele scrise de voi si telnet si ftp am rescris firmware-ul si tot degeaba.Un singur raspuns EROARE ACTUALIZARE.Daca mai are cineva idei va rog scrietile.Va multumesc

#2476
aliv77

aliv77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.01.2011
http://www.alluc.to/popular-links.html

View Postaliv77, on 27 mai 2014 - 09:15, said:


  

poate merge introdus la un viitor update!!!

Edited by aliv77, 27 May 2014 - 09:18.


#2477
aliv77

aliv77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.01.2011
Dupa utimul update din 26.05 nu mai merg nici filmele nici serialele, cu exceptia noobroom...

#2478
mimunku

mimunku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 12.04.2005
Nu mai merg nici TV online

#2479
aliv77

aliv77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.01.2011
La toate site-urile de filme si seriale imi apare mesajul"acest fisier nu poate fi redat"...220.ro nu mai merge, probabil nu mai merg si multe altele....ce e de facut?

#2480
xdracareanu

xdracareanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.05.2008
Stie cineva daca cinematube suporta sopcast?

#2481
cipol

cipol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.12.2004
exista un fisier in FW    \local\usr\etc\translate\app\shoutcast
dar nu stiu daca are vre-o treaba cu sopcastul aici se gasesc multe trimiteri la situri din Rusia

au aparut mai multe updaturi la script   https://code.google....nks/source/list
  updaturile se fac foarte usor prin FTP din total commader

Edited by cipol, 15 June 2014 - 13:30.


#2482
aliv77

aliv77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.01.2011
Sunt curios cum s-a reusit sa putem accesa categoriile alea trei "adult hardcore, softcore si mix" gratuit, ca de pe pc nu pot decat daca fac abonament la seenow...oricum , multam frumos pentru tot !!!

#2483
cipol

cipol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.12.2004
Ne poate ajuta cineva cu informatii cum s-ar putea recompila o imagine FW pentru MP si eventual si softurile folosite, as vrea sa incerc sa fac FW custom pt mine ,  vreau sa mai renunt din optiunile care sint incarcate in MP de care nu ma folosesc ; exemplu fiind o parte din limbile straine as lasa doar engleza si romana ma pot lipsi de clientul torrent ,asa poate cresc spatiu de bufer pt online.

Edited by cipol, 19 June 2014 - 12:31.


#2484
cipol

cipol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.12.2004
XBMC nu va putea fi portat niciodata pe MP deoarece este limitat de modelul de procesor si de configuratie

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate