Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Noaptea devoratorilor de publicitate 2009

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Tip_Dubios

Tip_Dubios

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 13.11.2008
Salut, am aflat ca Noaptea Devoratorilor de Publicitate a avut loc pe 9 octombrie 2009 in Bucuresti, si vroiam sa stiu daca se va desfasura si in Cluj-Napoca anul acesta? Daca da, cand si unde? :) Pe net nu scrie nimic despre asta... Multumesc anticipat.

#2
razvantabrea

razvantabrea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.11.2009

View PostTip_Dubios, on 20th October 2009, 18:32, said:

Salut, am aflat ca Noaptea Devoratorilor de Publicitate a avut loc pe 9 octombrie 2009 in Bucuresti, si vroiam sa stiu daca se va desfasura si in Cluj-Napoca anul acesta? Daca da, cand si unde? :) Pe net nu scrie nimic despre asta... Multumesc anticipat.

Noaptea Devoratorilor de Publicitate 2009 Cluj-Napoca va fi organizata  pe data de 12 decembrie, de la ora 21, la Casa de Cultura a Studentilor Cluj.
Organizatoare este MSA Events, care este un partener de durata al Noptii Devoratorilor de Publicitate, organizand mai multe editii anterioare. Anul acesta va avea numeroase momente deosebite, in cele 6 ore de spectacol fiind prezenti CRBL si Elena Andreianu, cu "Istoria Dansului".
MSA Events organizeaza Noaptea Devoratorilor de Publicitate 2009 - Finala Brandurilor si in orasele:
Iasi, pe 21 noiembrie, de la ora 21, la Casa de Cultura a Sindicatelor.
Timisoara: 28 noiembrie 2009, la Filarmonica Banatul;
Suceava: 19 decembrie 2009, la Casa de Cultura a Sindicatelor.
Biletele pentru spectacolele din cele 4 orase se pun in vanzare la standul Nokia din Iulius Mall si locatiile de desfasurare, cu 12 zile inainte de spectacol.
Toate detaliile despre eveniment le gasiti pe www.msa.ro

Va asteptam!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate