Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Caut o broscutza de plush de la IKEA

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
laur86

laur86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 03.03.2006
Problema este urmatoarea: Acum cateva zile am fost in concediu in austria. Am stat la cineva in apartament si prietena mea s-a indragostit de o broasca tzestoasa. Stim ca a fost cumparata din IKEA. Am cautat-o in IKEA in viena si in Bucuresti, dar fara succes :(. Este vorba de o broscutza testoasa verde cu portocaliu foarte draguta.
Ma intereseaza daca are cineva broscuta respectiva, sa imi spuna ce scrie pe eticheta. Am nevoie de codul produsului sau orice alta informatie. Cea pe care o avea persoana din Viena avea eticheta rupta :(.
Multumesc pentru ajutor

Attached Files



#2
dummy_

dummy_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 10.05.2009

 laur86, on 1st October 2009, 21:14, said:

Problema este urmatoarea: Acum cateva zile am fost in concediu in austria. Am stat la cineva in apartament si prietena mea s-a indragostit de o broasca tzestoasa. Stim ca a fost cumparata din IKEA. Am cautat-o in IKEA in viena si in Bucuresti, dar fara succes :(. Este vorba de o broscutza testoasa verde cu portocaliu foarte draguta.
Ma intereseaza daca are cineva broscuta respectiva, sa imi spuna ce scrie pe eticheta. Am nevoie de codul produsului sau orice alta informatie. Cea pe care o avea persoana din Viena avea eticheta rupta :(.
Multumesc pentru ajutor
eu am o broscuta testoasa , mica , o tin  in acvariu si mananca  pestisori mici ,e foarte politicoasa ,  nu are eticheta , nu stiu daca e de la ikea dar daca vrei si ai un suflet mate ti-o pot oferii

#3
DDuras

DDuras

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,528
  • Înscris: 23.11.2006
Spune-i prietenei sa se indragosteasca de un produs care se gaseste pe piata.   ;)

#4
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005
IKEA isi schimba catalogul in fiecare an, probabil e din anii trecuti. Anul asta o gasesti pe alte culori:

http://www.ikea.com/...ducts/S79837501

Daca nu merge linkul ala (nu stiu ce are :death:) vezi la pagina asta
http://www.ikea.com/...01?pageNumber=5

#5
laur86

laur86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 03.03.2006
Va multumesc pentru raspunsuri. Dev, din pacate primul link nu merge, si in al doilea nu gasesc o broscuta :(. O sa mai caut in continuare...
DDuras, merci de sfat... dar din pacate ai ocupat spatiul pe server degeaba :P. Nu mi-e deloc util sfatul tau :)

#6
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005

 laur86, on 2nd October 2009, 08:19, said:

Va multumesc pentru raspunsuri. Dev, din pacate primul link nu merge, si in al doilea nu gasesc o broscuta :( . O sa mai caut in continuare...
DDuras, merci de sfat... dar din pacate ai ocupat spatiul pe server degeaba :P . Nu mi-e deloc util sfatul tau :)

Da, nu stiu care-i problema alora ce-au facut site-ul de la ikea dar sunt linkurile dinamice. Dar daca schimbi paginile pe la jucarii apare si broscuta :lol: . Uite print screen

Attached Files


Edited by Dev, 02 October 2009 - 10:52.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate