Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

AK 47

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
Deoarece sunt un fan al jocurilor fps, mai ales al celor ww2, m-am gandit sa imi iau o arma si m-am oprit la un AK 47 de 200 ron care este facuta de YIKA si este cu bile de tip airsoft ... Ce ziceti este o alegere buna, arata ca si cea reala sau arata ca una de jucarie ? Nu am avut pana acum nici o arma airsoft. As vrea sa o iau de decor in camera, dar nu as vrea sa arate ca cele din europa de 5 lei. Sau nu am sanse sa gasesc una care sa arate ca si una reala? Ce ma sfatuiti ?  Sau sa caut un pistol care arata ca unul real din metal ?

Edited by gerbil, 02 September 2009 - 16:24.


#2
Berlin

Berlin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,152
  • Înscris: 20.12.2005
Replicele de airsoft decente incep de la ~500 lei.Desigur la banii acestia nu vei gasi replici din metal si lemn.
La capitolul pistoale treaba ii mai buna, la 3-400 lei gasesti replici pe gaz semiautomate full-metal cu blowback.Arata ca un pistol real, greutate peste 1kg, cand il armezi scoate un zgomot metalic specific, poti speria lumea cu el :).

#3
iloveshaorma

iloveshaorma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,198
  • Înscris: 22.04.2009
sau ai putea sa iti iei o bicicleta si sa mai iesi din casa...

cum zice si berlin nu gasesti o replica reusita decat peste 500 lei... la 200 ori arata ca o jucarie ori se dezmembreaza dupa primu foc

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate