Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Cu ce culoare sa varuiesc ?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
strong_bear

strong_bear

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 13.12.2008
Vreau o culoare odihnitoare dar si aratoasa si m-am gandit la un rosu . Ar fi bun ? recomandati si alte culori .

#2
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Sa varuiesti ce...? Caci depinde de suprafata, daca este spatiu inchis sau nu, daca are lumina naturala sau nu, etc.  Apoi mai depinde si de nuanta... si de faputl ca gusturile nu se discuta.

Eu unul nu as alege rosul sub nici o forma. As prefera tot albul (care si mareste si deschide/lumineaza foarte mult, sau tenta verzuie, foarte deschisa si putin agresica sau un crem.

#3
strong_bear

strong_bear

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 13.12.2008

View Postcolombo2003, on 24th August 2009, 13:15, said:

Sa varuiesti ce...? Caci depinde de suprafata, daca este spatiu inchis sau nu, daca are lumina naturala sau nu, etc.  Apoi mai depinde si de nuanta... si de faputl ca gusturile nu se discuta.

Eu unul nu as alege rosul sub nici o forma. As prefera tot albul (care si mareste si deschide/lumineaza foarte mult, sau tenta verzuie, foarte deschisa si putin agresica sau un crem.
Dormitorul are 4,5 pe 5
Spatiu deschis , lumina naturala( geam+usa ).

Acum e alb si nu imi place deloc , nu e odihnitor e foarte luminos si prea comun.
Eu vreu ceva intunecat ,pasional , revigorant, puternic.
Ma gandeam la un rosu foarte inchis.

Edited by strong_bear, 24 August 2009 - 13:39.


#4
aurora56

aurora56

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 25.02.2007
ela moda acum combinatiile cu pereti de culoare diferita .Ex ,daca un perete e rosu,cel de langa el sa fie un frez (amestec de nuante de portocaliu si rosu foarte deschis) sau portocaliu daca nu e prea tare nuanta.dar depinde de gusturi.

#5
Astrul

Astrul

    PHD in fiare si betoane

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,531
  • Înscris: 10.05.2007
Fa-l mov inchis, odata ca dormi ca un prunc, odata ca e bun daca vrei sa planifici unul. :D

#6
george67

george67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 03.01.2007
Culoarea peretilor trebuie sa vina in completarea mobilei incaperii ca altfel...
idei de culori:


Attached File  6cadcbb6dffb.jpg   70.47K   37 downloads Attached File  Red_room.jpg   19.63K   31 downloads
Attached File  aa_bedroom_quickcolor_1.jpg   49.03K   32 downloads Attached File  aa_bedroom_quickcolor_2.jpg   40.29K   28 downloads
Attached File  aa_bedroom_quickcolor_3.jpg   41.64K   27 downloads

P.s.nu ar trebui mutat la decoratiuni interioare?

Edited by george67, 25 August 2009 - 18:15.


#7
strong_bear

strong_bear

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 13.12.2008
Cateva poze .
Am avut o lustra cam plictisitoare si am scos-o iar acum vreau una noua . Ce culoare ar trebui sa aiba ?si ce forma ,design  ?
Si ce mobilier ar mai fi bun pentru un dormitor ?
Am 15 ani.

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate