Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Unde gasesc un magazin cu bijuterii ieftin?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
yetty18

yetty18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 13.02.2006
Caut sa cumpar un inel din aur frumos la un pret accesibil...sub 2 milioane...in magazine de bijuterii de renume gasesc cam la 2 mil si ceva un inel frumos la 1-2 grame... as vrea ceva mai ieftin... stiti vreun magazin in Bucuresti de unde pot lua bijuterii mai ieftine? ma gandesc ca daca nu ar avea un brand, ceva, as gasi mai ieftin
mersi anticipat

#2
AlinE

AlinE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 31.07.2009

View Postyetty18, on 5th August 2009, 14:27, said:

Caut sa cumpar un inel din aur frumos la un pret accesibil...sub 2 milioane...in magazine de bijuterii de renume gasesc cam la 2 mil si ceva un inel frumos la 1-2 grame... as vrea ceva mai ieftin... stiti vreun magazin in Bucuresti de unde pot lua bijuterii mai ieftine? ma gandesc ca daca nu ar avea un brand, ceva, as gasi mai ieftin
mersi anticipat
Depinde si ce aur vrei sa cumperi: romanesc, turcesc, italienesc etc; de 14 sau 18 karate. Iti recomand sa mergi la magazinul Safir - langa Tip Top-ul aproximativ vis a vis de Marriott. Acolo au aur romanesc si modele pe care nu le gasesti in alte parti. Eu de acolo ii iau prietenei si e tare incantata.

#3
yetty18

yetty18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 13.02.2006
am fost azi acolo...98 lei gramul...mi-a calculat un inel care mi-a placut...2,2 milioane, cam cat intr-un magazin unde se vinde la bucata => nu stiu care e piata, dar nu m-a convins ca ar fi mai ieftin

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate