Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Ce fac daca incepe sa mi se cojeasca peretii cu placa OSB?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
giulary2008

giulary2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.05.2009
Am o foarte mare problema!!!!!!!!!! si va rog cine se pricepe si poate sa imi dea un raspuns  sa imi raspunda cat de repede!!! De curand mi.am facut o noua anexa la casa si echipa de muncitori care lucreaza la casa au folosit placi de OSB. Problema este insa ca de ceva timp a inceput sa mi se cojeasca peretii. Nu stiu de ce...care este cauza si nici care este solutia si ce ar trebui sa fac!!! Le.am cerut o explicatie lor insa ei dau din umeri. Sunt disperata...va rog sa ma ajutati cu informatii...Raman recunoscatoare!!! O seara placuta

#2
septimiu80

septimiu80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,315
  • Înscris: 27.01.2008

View Postgiulary2008, on May 5 2009, 21:53, said:

Am o foarte mare problema!!!!!!!!!! si va rog cine se pricepe si poate sa imi dea un raspuns  sa imi raspunda cat de repede!!! De curand mi.am facut o noua anexa la casa si echipa de muncitori care lucreaza la casa au folosit placi de OSB. Problema este insa ca de ceva timp a inceput sa mi se cojeasca peretii. Nu stiu de ce...care este cauza si nici care este solutia si ce ar trebui sa fac!!! Le.am cerut o explicatie lor insa ei dau din umeri. Sunt disperata...va rog sa ma ajutati cu informatii...Raman recunoscatoare!!! O seara placuta

n-am inteles ce se cojeste, niste poze, explicatii suplimentare ar ajuta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate