Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir
 Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa
 

Cazare muncitori in Bucuresti

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
rocaddy

rocaddy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 11.03.2007
Tema de discutie  este cazarea unei echipe de 6 oameni in nordul  Bucurestiului ... Unde si cat ? Patronul firmei face parte din cei 6 , sint ardeleni ... Ceva preturi, idei...

#2
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 22.06.2004
cazarea se face foarte simplu:
- garaj granitul
- ceva construit de ei din lemn, acoperit cu folie si placat cu polistiren pe interior pe care o sa-l folosesti la final

nu-mi spune ca vrei sa le inchiriezi un apartament....
de curiozitate: cat iti cer pe m2 la rosu?

ps: succes la casa

#3
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,076
  • Înscris: 07.07.2006
Stiu pe cineva care a cazat convenabil in Strandul Studentesc. Sint niste camere de cazare pentru sportivi sau asa ceva. Habar n-am pretul, omul s-a exprimat ca a fost cea mai buna varianta.

Dar cele mai ieftine variante sint prezentate mai sus. Cred ca garajul e bingo, stiu caz de incendiu pe santier de la resou. Asa ca in caz de Doamne-fereste! teoretic garajul ala de beton nu arde incit sa puna in pericol si alte materiale/constructia etc.

Edited by abancor, 29 March 2009 - 02:32.


#4
rocaddy

rocaddy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 11.03.2007

View Postabancor, on Mar 29 2009, 03:31, said:

Stiu pe cineva care a cazat convenabil in Strandul Studentesc. Sint niste camere de cazare pentru sportivi sau asa ceva. Habar n-am pretul, omul s-a exprimat ca a fost cea mai buna varianta.

Dar cele mai ieftine variante sint prezentate mai sus. Cred ca garajul e bingo, stiu caz de incendiu pe santier de la resou. Asa ca in caz de Doamne-fereste! teoretic garajul ala de beton nu arde incit sa puna in pericol si alte materiale/constructia etc.
Strandul din Tei ? Nu am loc pentru garaj :confuzzled:

View Postconu71, on Mar 28 2009, 23:04, said:

nu-mi spune ca vrei sa le inchiriezi un apartament....


ps: succes la casa
De ce nu ? Echipa o sa vina cu sotia patronului care vrea sa le gateasca , spele rufele etc. Trupa o sa plece acasa odata la 3 saptamani.
Casa va fi pe structura usoara din metal deci nu iti pot da un pret la ''rosu'' :D

#5
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,076
  • Înscris: 07.07.2006
Da, strandul din Tei.

#6
doina-manuela

doina-manuela

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 03.03.2008
Am gasit asta, aveam si noi nevoie luna trecuta, dar nu a mai fost cazul...am pastrat insa linkul!
http://www.realvirtu...p;idanunt=34557
10 Ron pe noapte/pers....am

#7
porphyrogenitus

porphyrogenitus

    priveste profund

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,297
  • Înscris: 30.10.2005
topicul asta chiar nu stiu unde sa'l incadrez si pt ca sunt total lipsit de inspiratie, il inchidem :P .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate