Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Extraoptiuni cartela Cosmote

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2749 replies to this topic

#2269
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Ideea este ca pastrand numarul Telekom ii favorizez pe cei care nu se indura sa ma sune din minutele nationale pe numerele de Vodafone sau Orange (am mai spus asta). Mai mult pentru asta l-am pastrat. Dar pana la urma pot si sa ma lipsesc.
Mai si sun (rar) cu 1 cent/ min in Cosmote sau Romtelecom cu Freestyle. La Digi mobil prepaid apelurile catre Cosmote sunt mai scumpe. Iar ideea de abonament nu ma incanta mai ales ca nu mai am nici macar o singura persoana in agenda cu numar de Digi.

View Postneagu_laurentiu, on 23 septembrie 2014 - 19:31, said:


Stiu si eu ce scrie. Dar la "Bine de stiut" unde era de asemenea mentionat tariful de 3 centi/ MB nu mai exista aceasta precizare. Fie au sters-o de acolo, uitand sa o stearga si din descrierea scurta a extraoptiunii (in cazul in care au eliminat acets tarif special), fie au sters-o de la "Bine de stiut" din greseala (in cazul in care a ramas).

#2270
cornuleonida

cornuleonida

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 27.02.2014

View Postdanutz1, on 23 septembrie 2014 - 18:23, said:

Sau prin reincarcare de la automatele Rompay si Zebrapay.
S-ar putea si la PayPoint; acolo cred ca e la 5 EUR, dar macar sunt peste tot si nu te deplasezi mult :)

#2271
dragosDRG

dragosDRG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 02.01.2011
Aveam activa play free M cu 500 mb si 200 min nat(beneficii de L), astazi desi aveam credit pe cartela mi s-a activat play free M fara beneficii, rusine telekom.

#2272
z_e_n_i_t_h

z_e_n_i_t_h

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 24.10.2011
mie mi s-a activat azi cu 200 de minute

#2273
gabrielsavin

gabrielsavin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 02.01.2010

View PostdragosDRG, on 27 septembrie 2014 - 14:51, said:

Aveam activa play free M cu 500 mb si 200 min nat(beneficii de L), astazi desi aveam credit pe cartela mi s-a activat play free M fara beneficii, rusine telekom.

Ai verificat minutele nationale?Deoarece primesti mesajul standard cand se activeaza.

#2274
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,717
  • Înscris: 06.10.2012
Sau poate trebuia sa dai vreun sms la nr scurt?

#2275
dragosDRG

dragosDRG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 02.01.2011
Nu, nu am primit nimic(sms) ca si cand e activa optiunea cu play free L, insa deodata vad ca am 498 mb disponibili in loc de 298. Astia se joaca de-a binelea..sa nu se arda.

#2276
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012


View Post_-_, on 13 septembrie 2014 - 18:49, said:

- Extraoptiunea Star 320
300 minute + 300 SMS-uri în COSMOTE si 20 minute nationale/internationale
2.00 Euro
https://www.telekom....-320/preplan77/

Salut! Dacă voi cumpăra o cartelă nouă Telekom pot activa extraopțiunea aceasta fără să fiu nevoit să activez și altă opțiune?
Mi-ar fi suficiente minutele și sms-urile cât să țin legătura cu fata la liceu și cu mama, nu vorbim prea multe la telefon decât chestiuni scurte și esențiale, mai mult discutăm acasă în familie.
Mă gândesc că de 6 euro mi-ar ajunge să activez extraopțiunea asta 3 luni la rând. Se poate asta?
Mulțumesc fain.
Attached File  uploadfromtaptalk1411923949242.jpg   60.4K   68 downloads

#2277
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Teoretic, da, avand in vedere ca la "Bine de Stiut" nu scrie ca ar fi fost retrasa de la activare sau ca poate fi reactivata numai de catre cine a avut-o ca ultima extraoptiune activa pe cont (dupa care a dezactivat-o) sau ca nu mai poate fi activata decat pana la o anumita data. In schimb, la anumite extraoptiuni speciale se fac astfel de precizari.
Dar practic nu poti sa fii sigur cand este vorba de Cosmote-Telekom... Puteau sa omita astfel de precizari, extraoptiunea ar putea fi si retrasa, dar sa mai apara ca fiind disponibila s.a.m.d. Nu poti sa pui baza nici macar pe ceea ce ti se spune la Relatii Clienti, deoarece ei au in vedere doar informarile pe care le primesc in legatura cu noile extraoptiuni disponibile oficial. Despre extraoptiunile speciale fie nu au cunostinte, fie dezinformeaza.

#2278
csachiri

csachiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,446
  • Înscris: 03.04.2007

View Postandroholic, on 28 septembrie 2014 - 19:05, said:

Salut! Dacă voi cumpăra o cartelă nouă Telekom pot activa extraopțiunea aceasta fără să fiu nevoit să activez și altă opțiune?
Mi-ar fi suficiente minutele și sms-urile cât să țin legătura cu fata la liceu și cu mama, nu vorbim prea multe la telefon decât chestiuni scurte și esențiale, mai mult discutăm acasă în familie.
Mă gândesc că de 6 euro mi-ar ajunge să activez extraopțiunea asta 3 luni la rând. Se poate asta?
Mulțumesc fain.
Attachment Screenshot_2014-09-28-19-56-22.png

Vezi ca 6 euro credit au valabilitate 60 de zile ! Dupa 2 luni nu pierzi cei 2 euro ramasi doar ca nu ii mai poti utliza.

#2279
Alina_

Alina_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 23.06.2008
La Telekom, transportul opțiunilor pe care le activezi din My account costă 9 lei.

Attached Files


Edited by Alina_, 01 October 2014 - 09:22.


#2280
blue74lion

blue74lion

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,948
  • Înscris: 24.04.2007
Asta e tare rau de tot.  Ti le trimit prin curier sau ti le lasa in cutia postala? Daca nu gasesc pe nimeni acasa i le lasa vecinului ?

#2281
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Oare daca peste Freestyle activezi Extra Net Mobil XS care va fi tariful aplicat pentru traficul suplimentar: 0.03 EUR sau 0.20 EURO per MB?
Pentru Freestyle tariful este de 0.03 Eur/MB, in schimb la detaliile pentru Extra Net Mobil XS scrie "Traficul de date suplimentar va fi tarifat conform tarifelor disponibile pentru  Extra Net Mobil XS (0.20 € credit/MB)."

#2282
Alina_

Alina_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 23.06.2008
În scurt timp îmi va fi livrată opțiunea la domiciliu. E o premieră, de-abia aștept...

Attached Files



#2283
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,071
  • Înscris: 04.10.2005
Bataie de joc...

#2284
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013

View PostAlina_, on 01 octombrie 2014 - 20:00, said:

În scurt timp îmi va fi livrată opțiunea la domiciliu. E o premieră, de-abia aștept...

Cu Fun courier? :lol:

#2285
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Care este cea mai ieftina optiune cu minute si sms in retea? Nationale nu prea conteaza...

#2286
gogostar

gogostar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 30.07.2012
exista asemenea oferta doar ptr cei care au pe cartela oferte de loializare,daca ai frestyler cu 0.5centi peste el poti adauga cu 2euro 500minute in retea +500sms retea+50minute nationale .

daca cu 2,5euro 500minute in retea+500sms in retea+50minute nationale ,dar chestia asta se poate face doar daca poti activa optiunea frestyler

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate