Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

unde gasesc profiluri metalice

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mark225

mark225

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.11.2008
Unde gasesc profiluri metalice ca in fotografii : sa aibe gauri si sa sa pot alege mai multe dimensiuni si grosimi . La Bricostore sau MrBricolage nu se gasesc decat cateva tipuri de profile metalice foarte mari .
(nu vreau sa fac suport pentru un aparat de aer conditionat , dar exact asa am nevoie)

Se poate sa gasesc pe la depozite de materiale de constructii , dar chiar nu stiu unde ar trebui sa ma duc

Attached Files



#2
JRF

JRF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 21.05.2007

 mark225, on Nov 2 2008, 19:10, said:

Unde gasesc profiluri metalice ca in fotografii : sa aibe gauri si sa sa pot alege mai multe dimensiuni si grosimi . La Bricostore sau MrBricolage nu se gasesc decat cateva tipuri de profile metalice foarte mari .
(nu vreau sa fac suport pentru un aparat de aer conditionat , dar exact asa am nevoie)

Se poate sa gasesc pe la depozite de materiale de constructii , dar chiar nu stiu unde ar trebui sa ma duc


Eu am luat din hornbach din militari niste profile de fier, doar 2 laturi nu 3 cum sunt in imaginile tale, dar sunt cu gaura de surub, eu zic sa te duci sa vezi. Preturile sunt cam asa: profil de 2 metri lungime la 20 de lei, la 1 metru cam 10 lei.

#3
LED

LED

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,716
  • Înscris: 10.04.2006
Intr-adevar, Hornbach are o oferta mult mai consistenta decat restul "bricolatorilor". Si asta in general, nu doar la piese metalice.

#4
mark225

mark225

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.11.2008
Am gasit in Hornbach din militari . Merci de informatie
Oricum sunt destul de dezamagit de oferta magazinelor de acest fel ... ma asteptam  sa gasesti in ele tot ce vrei si ce nu vrei , dar nu prea este asa. Iar daca vine vorba de preturi de multe ori sunt foarte mult umflate.

Sunt curios de unde se aprovizioneaza magazinele mici sau cei din spate de la Obor . Exista un en gros pentru suruburi asa cum este dragonul pentru haine ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate