Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

masa sticla

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
okiedokie

okiedokie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.01.2007
salutare,

cei din iasi si nu numai, poate ma ajutati cu o recomandare...

imi doresc  masa de sticla in bucatarie, dar, cum bucataria e mica, am nevoie de niste dimensiuni pe care nu le gasesc in magazinele clasice de mobila, ceva gen 110 x 70 cm...

mi-ati putea recomanda o firma in iasi sau oriunde in romania, dar care sa livreze in iasi, care sa aduca sau sa produca astfel de mese?

multam anticipat!

#2
adi_master

adi_master

    sef de tura!-in retragere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 19.07.2007
vino in DE si o primesti gratis de la mine!n-o mai suport,se vede orice urma pe ea

#3
mutulica_41

mutulica_41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 11.01.2008

View Postadi_master, on Aug 11 2008, 12:01, said:

vino in DE si o primesti gratis de la mine!n-o mai suport,se vede orice urma pe ea
...Sau macar in Buc, la iesirea din Popesti Leordeni e o firma care face la c-da mese din sticla si tot felul de chestii din sticla, nu mai stiu cum se numeste firma; si intr-adevar ca tre s-o lustruiesti tot timpul daca vrei sa nu se vada praf sau amprente pe ea

Edited by mutulica_41, 17 August 2008 - 13:26.


#4
bmcpst

bmcpst

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 03.05.2008

View Postmutulica_41, on Aug 17 2008, 14:24, said:

...Sau macar in Buc, la iesirea din Popesti Leordeni e o firma care face la c-da mese din sticla si tot felul de chestii din sticla, nu mai stiu cum se numeste firma; si intr-adevar ca tre s-o lustruiesti tot timpul daca vrei sa nu se vada praf sau amprente pe ea
Hai ca-mi place " stilul" tau mutulica :confuzzled:

#5
mimish

mimish

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 19.06.2008
noi am luat inainte de Pasti de la Kaufland...este pe suport metalic, e foarte frumoasa si a costat 120 lei.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate