Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 

Prelungire acoperire wireless

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
Salut! Problema mea este urmatoarea...

                  Stau langa o cafenea care are net wireless. Ma pot conecta si eu de acasa dar numai daca ies pe balcon,cum intru in casa s-a dus semnalul.
                  Exista ceva ce genul unui router care sa  preia semnalul si sa il trimita inca 5-10 metri mai incolo, adica la mine in casa ?
                  Daca exista cum se numeste? Sunt in siguranta pe net cu o conexiune de genul asta?

                      Va multumesc.

#2
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Nu stiu daca e exact ce cauti tu, insa colegii mai stiutori ar putea spune daca este buna sau nu jucaria asta. Scumpa, dar daca-si face treaba si nu te deranjeaza niste fire- cred ca o fi bine. http://www.digitalwo...php?idprod=4831
Daca nu, ai nevoie de o placa de retea wireless pe usb (dongle) cu cablu prelungitor, o pui pe balcon, pui cablul in laptop si ai net gratis. http://www.digitalwo....php?idcat=1093


Nu isi da nimeni cu parerea (dintre cei avizati)?

Edited by Lucian_M, 09 August 2008 - 23:04.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate