Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Internet in Popesti Leordeni

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
Robinet

Robinet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.02.2007

View Postrecl-sr, on 11th May 2012, 00:02, said:

Ce operatori sunt pe Laurentiu Raiciu? Tv-int-tel?


Poti incerca TelecomRomania si eu stau in Laurentiu Raiciu ! Suna-i merita sincer ! In 2 ani de zile nu am avut nici o problema cu ei \
!

View Postrecl-sr, on 11th May 2012, 00:02, said:

Ce operatori sunt pe Laurentiu Raiciu? Tv-int-tel?
www.telecomromania.ro

#56
IulianStuparu

IulianStuparu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 06.08.2013
Poate sa imi dea si mie cineva un numar de telefon al unui agent zonal de la RCS RDS din popesti?

#57
Robinet

Robinet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.02.2007
Salutare la toata lumea :)

In 2014 se pare ca au loc miscari importante pe piata de telecom . Dupa ce am vazut minunata reclama de la rcs-rds  am zis sa imi sun operatorul si sa-l trag putin de umeri . Domnilor si noi ? 1g ? Ceva? . Raspunsul neasteptat ... Da cum sa nu !Mi-au promis ca in doua saptamani am conexiunea in casa cu tot cu tv . Hmm am zis (ma rog nu am fost dezamagit de ei pana avum deloc ) . Surpriza dupa 7zile ajung la mine cu fibra in casa , instaleaza un echipament si imi da pe el drumu la conexiune de 1g plus serviciul tv ! Mda se pare ca baietii astia chiar isi merita renumele de " operatorul nr 1 din Popesti -Leordeni -Oltenitei-iriceanu -brancoveanu si alte zone " asa cum ziceau cei de la instalari . Din partea mea nota zece si succes ! Bravo www.tfiber.ro

Edited by Robinet, 02 March 2014 - 22:06.


#58
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
In prezent se pare ca si Idilis are acoperire in Popesti Leordeni.

#59
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011
Dar bănuiesc că te costă ceva abonamentul ăla de 1gbit/s din moment ce nici nu apare pe site http://www.tfiber.ro...t-fibra-optica/
Iar cel mai mare abo, de 40 mbit/s costă 90 de lei.

#60
Robinet

Robinet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.02.2007
Salutare
Ma costa 55+ tv unde au un singur pachet ce include postru hd ,digitale si analog printre care Hbo . Deci daca tinem cont ca vin cu fibra in casa si imi livreaza toate serviciile e destul de bine. Ma bate gandul sa le cer si un modem 3g . Pentru mine au foat o buna alternativa . Destul de greu azi sa ma gasesti ceva alternativa la colosii astia . Chiar sunt curios daca mai este cineva multumit sau nemultumit de ei .

#61
misulikdm

misulikdm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.05.2014
M-am mutat de curand, caut un furnizor de internet si tv.
Internet Sector 4, Brancoveanu...ce-mi recomandati? La prima cautare pe Google...Tfiber? hmmmm.... interesant ca nu e Rometelecom, Upc sau Rds (de ei nu prea as vrea sa aud)!

#62
alin_afronie

alin_afronie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 26.11.2007
In Popestiul NOu,mai precis pe strada Drumul Fermei 59 exista RDS.prefer netul lor ca e bun si poti vedea online canalele de fotbal DIGI fara sa mai bagi TV de la ei ?!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate