Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Trusted Site

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
JMorrison

JMorrison

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 29.10.2004
va salut.nu stiu daca am nimerit locatia pentru a posta randurile astea dar am incercat poate stie careva.vreau sa cumpar niste chestii cu cartea de credit.ideea e ca in opinia mea site-urile trebuie sa fie trusted.site-urile de unde am vrut sa cumpar nu sunt trusted(nu ai incoana cu lacatzel jos).exista vreo posibilitate de a verifica aceste site-uri?orice parere e binevenita.multumesc anticipat.

#2
tekila82

tekila82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 30.04.2008
cel mai simplu suni la banca de unde ai cartea de credit poate au un serviciu special care iti asigura cit de cit o protectie cind cumperi pe net de exemplu in franta banca mia oferit un serviciu gratuit pe cumparaturile facute pe net care imi asigura ca o singura data poate sa incaseze suma respectiva fiindca sau intimplat cazuri cind sau incasat 2-3 ori,iar de program de verificarea sitului nu cunosc

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate