Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

seat ibiza

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
spataru_eu

spataru_eu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 21.04.2008
Am gasit un seat ibiza din 2002 la 5400 de euro, 100 000 km , motor 1,4 benzina. As vrea sa stiu daca seat-urile cu motorizarea asta isi merita banii

#2
tonny77

tonny77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 18.07.2006

 spataru_eu, on Apr 21 2008, 20:02, said:

Am gasit un seat ibiza din 2002 la 5400 de euro, 100 000 km , motor 1,4 benzina. As vrea sa stiu daca seat-urile cu motorizarea asta isi merita banii
pretul este bun dar..ai grija la km sa nu fie da-ti inapoi

#3
alex_nitz_87

alex_nitz_87

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 30.04.2007
Eu zic sa incerci pe aria auto.Ca fapt divers eu am Seat Ibiza 2002 dar pe motorina.De cand am cumparat-o la 75.000 nu am bagat nici un ban in ea (in afara de revizie) desi ar fi trebuit.Despre motorizare nu stiu nimic dar pot sa iti spun ca probleme comune sunt: sa se strice stropitoarea de la luneta, sa se crape parbrizul (destul de rar) si la geamurile electrice sa se rupa suportii de la macara care tin geamul sus (problema generala la toate masinile din grupul VW).
Per ansamblu eu sunt foarte multumit si masina si-a meritat din plin banii dar repet eu am motor 1.9SDI.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate