Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

aparat de facut suc de portocale

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
cnd_nick

cnd_nick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 13.02.2002
Habar n-am cum se poate numi masinaria asta. Caut un aparat in care bagi portocalele intregi (sau taiate jumatate) si iti face suc natural. Am vazut pe la baruri.

Poate cineva a vazut asa ceva la vanzare sau stie cum se numeste. Daca ii aflu denumirea poate gasesc sa comand pe net.

Regards,
Nic

#2
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Ceva de genul asta? http://www.shopmania...~p-1811122.html

#3
mikiduzza

mikiduzza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 08.04.2006
Nu e cumva storcator de citrice? http://www.shopmania...~p-1828113.html

#4
s3ction31

s3ction31

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,729
  • Înscris: 05.01.2008

View Postcnd_nick, on Apr 2 2008, 16:14, said:

Habar n-am cum se poate numi masinaria asta. Caut un aparat in care bagi portocalele intregi (sau taiate jumatate) si iti face suc natural. Am vazut pe la baruri.

Poate cineva a vazut asa ceva la vanzare sau stie cum se numeste. Daca ii aflu denumirea poate gasesc sa comand pe net.

Regards,
Nic
Se cheama storcator de fructe  :lol: Daca vrei sa faci suc doar din citrice iti poti lua unul de citrice, daca vrei sa pui si un mar/morcov/ ce-ti mai trece tie prin cap, ia-ti unul mai puternic, cu 2 viteze. Eu am unul de 400 w de care-s tare multumita.

#5
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 05.06.2006

ASTA
te ajuta? E cam scump, da merita!

#6
saragosa69

saragosa69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 13.03.2006
eu am unul de citrice f puternic si storc si un sac de 20 de kg (de portocale cu el) nu as lua din acela in care sa bagi portocala cu coaja fiindca nu cred ca-i asa sanatos9cine stie  cu ce substante sut date pe coaja) eu oricum le spal f bine inainte sa le storc

#7
cnd_nick

cnd_nick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 13.02.2002

View Posts3ction31, on Apr 3 2008, 15:06, said:

Se cheama storcator de fructe  :lol: Daca vrei sa faci suc doar din citrice iti poti lua unul de citrice, daca vrei sa pui si un mar/morcov/ ce-ti mai trece tie prin cap, ia-ti unul mai puternic, cu 2 viteze. Eu am unul de 400 w de care-s tare multumita.

Nu caut storcator de fructe, ca nu vreau sa stau sa storc. Vreau sa spal portocala, eventual s-o tai pe jumatate si de acolo sa se descurce singur.

Nu-s lenes, doar ca prefer sa munceasca masinile.

View Postliviu_np, on Apr 3 2008, 15:12, said:


ASTA
te ajuta? E cam scump, da merita!

Da, cam asa ceva caut, insa nu atat de scump, maxim 5-600 euro. Ala deja e profesional. Nu vand suc de portocale deocamdata :P

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate