Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 

Steaua - Rapid 3-0

- - - - -
  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#127
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

View PostScumpicuta, on Mar 21 2008, 12:44, said:

Norocul tau ca nu mai exista idioti ca mine...
Toate abuzurile au fost facut de cei cu abonament, ca tine...

In final, iti readuc aminte ca Rednic a stiut de acest truc, motiv pentru care si-a dat demisia inca dinainte...


Ia-l pe jiji si pupa-l, ca a adus 3 puncte Stelei... sa vedem la ce o sa-i foloseasca, ca daca va ajunge in CL, va pierde sigur, asa cum ne-a obisnuit...

Demisia lui Rednic nu are nici o legatura cu meciul impotriva Stelei, decizia era luata deja.

Rednic si-a ridicat toti jucatorii impotriva, asa ca nu avea nici un sens sa continue.


In alta ordine de idei, la ce suporteri handicapati literalmente au echipele bucurestene, toate meciurile dintre ele ar trebui jucate fara spectatori.

Edited by jihadu, 21 March 2008 - 16:15.


#128
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
Deaconu, are acoperire din punct de vedere al regulamentului. Moral NU. A fluierat din orgoliu, ca s-a facut apel la statie si nu l-a bagat nimeni in seama. S-a simtit ca ceea ce este: pielea p***i si o curva de arbitru.

#129
valy84

valy84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 16.05.2007
Mie imi raman in minte jucatorii stelei care, imediat ce diaconu a fluierat finalul meciului au sarit in sus de bucurie si care, in urmatoarea secunda erau in vestiar ca si cand ar fii asteptat acest moment cu sufletul la gura(foarte frumos din partea lor).

Diaconu s-a ripit cand a decis sa fluiere finalul meciului, deoarece un meci de o asemenea importanta nu trebuia intrerupt. Daca nu se simtea capabil sa mai conduca meciul exista si un arbitru de rezerva care o putea face in locul lui. Pana la urma mai erau 17 minute de jucat dar asta este acum ramane sa vedem ce decizie o sa ia comisia. :frust:

#130
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 20.02.2008
Eu cred k mai bine ne strangem cativa rapidisti si facem la fel Stelei pe teren propriu la urmatorul meci...sa vedem daca arbitrul face la fel. Ma intreb cat a cautat ala o bricheta galbena (sa se vade bine/de departe)...

#131
valy84

valy84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 16.05.2007

View Postioppo, on Mar 22 2008, 01:04, said:

Eu cred k mai bine ne strangem cativa rapidisti si facem la fel Stelei pe teren propriu la urmatorul meci...sa vedem daca arbitrul face la fel. Ma intreb cat a cautat ala o bricheta galbena (sa se vade bine/de departe)...

Nu ca as fi de acord cu ideea ta insa oricum sunt slabe sanse sa mai lovesti arbitrul exact in cap  B)

Edited by valy84, 21 March 2008 - 17:49.


#132
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

View PostZamolxel, on Mar 21 2008, 07:46, said:

Deaconu, are acoperire din punct de vedere al regulamentului. Moral NU. A fluierat din orgoliu, ca s-a facut apel la statie si nu l-a bagat nimeni in seama. S-a simtit ca ceea ce este: pielea p***i si o curva de arbitru.
A, nu, sa inteleg ca trebuia sa astepte pana ii venea eventual un scaun in cap ca sa opreasca jocu? Mai erau 20 de minute, si deja incepuse ploaia de brichete si alte alea. Daca la 1-0 pentru Rapid de la peluza II (ATENTIE PENTRU CEI CARE NU STIU DESPRE CE E VORBA nu exista nici o sansa se fi fost vreun suporter stelist in zona aia - decat vreun rapidist care s-a convertit subit aseara) aruncau cu chestii, DACA dadea steaua gol? Ce credeti ca se intampla. Daca avea steaua (sa zicem) un penalty? Cam cu ce crezi ca se arunca in el?

Mi-e scarba de personajele care dau vina pe arbitru ca "a fost orgoliu". Prietene se numeste autoconservare, si tu ai fi fluierat cand te-a lovit prima bucata in cap sunt sigur.

#133
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006

View Postioppo, on Mar 21 2008, 17:34, said:

Eu cred k mai bine ne strangem cativa rapidisti si facem la fel Stelei pe teren propriu la urmatorul meci...sa vedem daca arbitrul face la fel. Ma intreb cat a cautat ala o bricheta galbena (sa se vade bine/de departe)...
Adevarati suporteri .. bravo voua, din cauza astora ca voi se intampla astea.

Cum adica faceti la fel Stelei ? Voi v-ati facut-o singuri ..

#134
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Oricit de rational incerci sa fi e greu sa eviti sa nu te intrebi cum se face ca e deja al 4-lea meci la rind cind Steaua profita de arbitraj? Aflata pe un loc fara mari sperante de CL a inceput o cursa de urmarire a clujenilor si asa, din intimplare, cistiga meci dupa meci ajutati intr-un fel sau altul de arbitraj, in timp ce jocul lor e mereu acelasi: infect. Cu Rapidul, daca nu ar fi existat acel incident, nu mai aveau nici o sansa de restabilire a egalitatii pentru ca stelistii practica un joc haotic, dezorganizat si total ineficient.
S-a spus ca acest campionat va fi unul crincen, dar nu m-as fi gindit ca se va umbla la 'butoane' chiar asa. Hai, un meci, doua, dar deja 4 la rind? Bate la ochi prea tare. Asta nu mai e sport.

#135
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 20.02.2008

View PostSoR!n, on Mar 21 2008, 18:56, said:

Adevarati suporteri .. bravo voua, din cauza astora ca voi se intampla astea.

Cum adica faceti la fel Stelei ? Voi v-ati facut-o singuri ..
Nu ai inteles nimic...pfff

#136
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
:D

Attached Files



#137
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
patetic copos.. utc-istul pielii, mai are nitel si il linge si in cur pe mitica pe antena, dati pe antena daca vreti sa vedeti o fetita plangacioasa. mai naspa e ca mitica de la liga s-a pronuntat ca tine cu rapidul si ca vrea sa il ajute... tare sunt curios sa vedem in ce masura se va aplica legea, stiut fiind ca oamenii de supt podul grant au deja antecedente de ajutor in acest sens...

#138
gabian22

gabian22

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,630
  • Înscris: 26.01.2007
articol din prosport : http://www.prosport....-vesela-2473129

Porecla îl definește. I se spune „Fiara” nu pentru pasele limpezi, nu pentru driblingul năucitor, nici măcar pentru sprintul teribil. Ci pentru intrările tari, la minge și la oase. Ardeleanu și Camacho știu perfect despre ce este vorba. Au plătit cu carierele imprudența de a se afla pe același gazon cu Lăcătuș.

Suna rău, nu? Supărăm legendele. Chiar și atunci când ne trimit bezele, din gura tunelului din Giulești. Fiara era veselă nevoie mare joi seara, într-un moment în care contextul îndemna la cumpătare. Penibil!

Cum trebuie să fii ca să te bucuri, practic, de existența unui oligofren aruncător de brichete, care-ți aduce ceea ce n-ai fi obținut chiar dacă jucai până azi? Este posibil ca Lăcătuș să fie convins că a procedat corect afișând acea mină zâmbăreață. Semn clar că n-a priceput și continuă să nu înțeleagă mai nimic din fotbal. Norocul lui a fost că a învățat, de mic copil, să alerge mai repede decât băiețașii din cartier. Altfel, probabil că acum era alături de ei, nu doar în cuget și simțiri, ca joi seară, ci în tribună, bine înșurubat în dispozitivul uman de aruncat

PENIBIL

#139
maradona13

maradona13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 27.06.2005
Ar trebui sa le dea si cateva puncte penalizare sa se invete minte. E si vina conducerii ca tolereaza suporterii handicapati. Se stie ca in giulesti banca de rezerve adversa nu scapa fara flegme. O pedeapsa cat mai mare poate va baga mintile in cap tuturor suporterilor nu numai suporterilor rapidisti. Daca nu vor fi sanctionati tigania va continua...

#140
Houdin

Houdin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 27.07.2007
Decizie corecta. Cu cateva momente inainte , la sfarsitul primei reprize sau la inceputul celei de-a doua ..nu stiu sigur , dar l-am vazut pe Nesu care a ridicat din iarba tot o bricheta care ii trecuse pe langa cap si a aratat-o arbitrului..Decizie 100% corecta a arbitrului cred eu..
Tin sa le multumesc pe aceasta cale suporterilor rapidisti pentru ca m-au ajutat sa-mi recuprez suma consistenta de bani pe care am pariat-o pe scor corect (0-2) .

#141
Maresalul

Maresalul

    Gata cu joaca, la munca!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,346
  • Înscris: 18.09.2007

View PostDevanu, on Mar 20 2008, 22:16, said:

Ce parerere aveti despre meci si mai ales despre sfarsit...?
Meciul s-a jucat în Giulești, nu pe Steaua  ;)
În rest, postez cu...semnătura  :P

Edited by Maresalul, 21 March 2008 - 21:12.


#142
valy84

valy84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 16.05.2007

View Postmaradona13, on Mar 22 2008, 05:39, said:

E si vina conducerii ca tolereaza suporterii handicapati.

Sa inteleg ca tu nu esti de acord cu accesul persoanelor cu handicap pe stadioanele de fotbal??? Penibil. :death:

#143
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
Dapai cand si-a taiat ala venele la Bistrita .. ..
Auleo , saracu , noua ne era chiar mila de Steaua .. ..
Se chinuiau , se invarteau , dar nu erau putinciosi dar .. .. chiar doreau sa castige
Mie imi era mila , chiar doream sa castige , dar cand am vazut ca la un aut n-au dat mingea inapoi , mi-am schimbat parerea  :confused:

#144
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View PostScumpicuta, on Mar 21 2008, 13:44, said:

In final, iti readuc aminte ca Rednic a stiut de acest truc, motiv pentru care si-a dat demisia inca dinainte...

Multe prostii s-au spus în ultimele 2 zile despre acest eveniment, daaaar asta le-a întrecut pe toate.

Stați așa... să râd.



:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate