Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Organizator de text

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
Salut am nevoie urgent de un organizator de text( de genul daca bag mai multe fraze sa am optiunea sa sterg automat din ea ce vreau) macar un nume ceva ziceti-mi va rog! Am nevoie ca am mai multe fisiere de tip text foarte mari si vreau sa pot sterge automat niste cuvinte sau caractere fara sa le iau la rand. astept macar un nume ceva ce ma poate ajuta multumesc  :console:

#2
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
nimeni? scuze ca am postat asa repede dar imi trebuie neaparat am gasit ceva dar daca zic sa inlocuiasca ceea ce imi trebuie mie codurile [exemplu] si [/exemplu] imi sterge toate cuvintele cata au in componenta literele e,x,m,p,l si eu vreau sa stearga numai cele cu [exemplu] fara altele!..... va rog ma poate ajuta cineva? nu pot sa stau sa sterg toate codurile inutile ca sunt cca 80.000 ......

Edited by sigismunt, 18 March 2008 - 00:15.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate