Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 

electrolux 12670

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
lixandruramona

lixandruramona

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.03.2008
buna!
mi-am cumparat acum 1 luna masina de spalat electrolux ewf 12670 si am o problema la ea in timpul spalarii;la orice program, apare E40 ca eroare, arata temperatura crescand...sta cateva minute bune...dupa care incepe sa mearga.....mai merge ce mai merge...si se intampla aceeasi chestie.
spune-ti ce anume as putea sa-i fac....sa o duc innapoi, sa o duc la service...nu am instalat-o corect...?
multumesc anticipat!

#2
Adrian Fx

Adrian Fx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 20.08.2007
Attached File  electrolux.pdf   1MB   112 downloads

View Postlixandruramona, on Mar 15 2008, 21:50, said:

buna!
mi-am cumparat acum 1 luna masina de spalat electrolux ewf 12670 si am o problema la ea in timpul spalarii;la orice program, apare E40 ca eroare, arata temperatura crescand...sta cateva minute bune...dupa care incepe sa mearga.....mai merge ce mai merge...si se intampla aceeasi chestie.
spune-ti ce anume as putea sa-i fac....sa o duc innapoi, sa o duc la service...nu am instalat-o corect...?
multumesc anticipat!
vezi manualul masinii, E40=capacul nu este inchis etans.

#3
silver_spy

silver_spy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2009

View PostAdrian Fx, on 16th March 2008, 01:04, said:

Attachment electrolux.pdf
vezi manualul masinii, E40=capacul nu este inchis etans.
Salut, am si eu o problema cu eroarea E51, nu stiu ce sa fac, nu ai cumva vreo idee???

#4
nacagio

nacagio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 20.08.2009

View Postsilver_spy, on 5th March 2011, 13:55, said:

Salut, am si eu o problema cu eroarea E51, nu stiu ce sa fac, nu ai cumva vreo idee???
e triacu de pe modul

View Postlixandruramona, on 15th March 2008, 23:50, said:

buna!
mi-am cumparat acum 1 luna masina de spalat electrolux ewf 12670 si am o problema la ea in timpul spalarii;la orice program, apare E40 ca eroare, arata temperatura crescand...sta cateva minute bune...dupa care incepe sa mearga.....mai merge ce mai merge...si se intampla aceeasi chestie.
spune-ti ce anume as putea sa-i fac....sa o duc innapoi, sa o duc la service...nu am instalat-o corect...?
multumesc anticipat!
laacatul de la usa...nu se inchide

#5
Bingo

Bingo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,455
  • Înscris: 13.04.2006
Salut !
Sa nu deschid alt topic.
Va rog , cu se schimba rulmentii la bazin (la rotor) ?
Multumesc anticipat .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate