Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

CASA MEA DE LA CIOROGARLA

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#55
alinutza109

alinutza109

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 21.05.2008
Buna,chiar imi place ce vad.Felicitari si sa va bucurati si sa va mutati cat mai repede in ea.Poti sa imi spui si mie te rog ce amprenta la sol ai ,cat fier si cata caramida ai bagat?Am vazut ca ai peretele exterior de 30 ca si mine si interior de 24.Cat ti-a luat manopera?

#56
tecuceanu

tecuceanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 29.01.2007

View Postalinutza109, on May 27 2008, 10:33, said:

Buna,chiar imi place ce vad.Felicitari si sa va bucurati si sa va mutati cat mai repede in ea.Poti sa imi spui si mie te rog ce amprenta la sol ai ,cat fier si cata caramida ai bagat?Am vazut ca ai peretele exterior de 30 ca si mine si interior de 24.Cat ti-a luat manopera?
mercic frumos, cu mutatul nu ma grabesc ca am unde sa stau, vreau sa o iau usor si sa iasa bine totul.
Amprenta la sol este de 123mp
Exteriorul este de 30 si interiorul de 24 la parter si la etaj interiorul este de 12
sincer nu stiu cata caramida si cat fir a intract exact pentru ca toate calculele si facturile sunt la tatal meu care s-a ocupat de tot.

#57
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,039
  • Înscris: 22.06.2004
vrei un nr de tel de la o firma(cu ei am pus eu lindabul) pentru tabla? sa-ti faca macar o oferta. nu stii de unde sare iepurele, mai ales ca am inteles ca acum este reducere de 20% la lindab

#58
tecuceanu

tecuceanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 29.01.2007

View Postconu71, on May 28 2008, 18:20, said:

vrei un nr de tel de la o firma(cu ei am pus eu lindabul) pentru tabla? sa-ti faca macar o oferta. nu stii de unde sare iepurele, mai ales ca am inteles ca acum este reducere de 20% la lindab

merci pentru intentie, dar am vb deja si m-am hotarat sa iau alta tabla tot gen lindab pentru ca am iesit mult mai ieftin si am inteles ca diferenta intre lindab si alte firme este 0 , platesti mult firma ca ei au fost primii in tara si......etc..etc...

#59
seat

seat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 29.04.2008
salut ,chiar imi place cum a iesit
Poti sa imi spui si mie  un telefon de contact  - pe privat -al echipei de constructori - vreau sa ma apuc de o casuta in domnesti

#60
tecuceanu

tecuceanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 29.01.2007

View Postseat, on Jun 14 2008, 10:04, said:

salut ,chiar imi place cum a iesit
Poti sa imi spui si mie  un telefon de contact  - pe privat -al echipei de constructori - vreau sa ma apuc de o casuta in domnesti
din pacate acum nu sunt disponibili cred ca toata vara o sa fie ocupati cu mine ca eu mai am o casa de ridicat si multe altele, finisaje la 2 case, gard etc....

#61
donokea

donokea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.06.2007

View Posttecuceanu, on Jun 17 2008, 15:15, said:

din pacate acum nu sunt disponibili cred ca toata vara o sa fie ocupati cu mine ca eu mai am o casa de ridicat si multe altele, finisaje la 2 case, gard etc....


ma intereseaza si pe mine sa-mi fac o casa in ciorogarla.bine, acum testez piata sa cumpar teren in zona. din cate imi dau seama casa ta e la intrarea dinspre autostrada. mai e ceva teren de vanzare pe acolo?

#62
madairina

madairina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 11.04.2007
Si noi facem casa tot in Ciorogarla dar a noastra este din OSB. Noi speram ca in maxim o luna sa ne mutam. Mai au retusuri prin casa, gardul, o magazie si un foisor (ceva de genul acesta).

View Postdonokea, on Jul 4 2008, 21:48, said:

ma intereseaza si pe mine sa-mi fac o casa in ciorogarla.bine, acum testez piata sa cumpar teren in zona. din cate imi dau seama casa ta e la intrarea dinspre autostrada. mai e ceva teren de vanzare pe acolo?
Langa noi este un teren de 4000mp pe care l-au parcelat si il vinde cu 32500EURO parcela de 500mp.  Terenul este in planul B cam la 600m de manastirea Sarmuncasesti (spre domnesti).

Attached Files



#63
tecuceanu

tecuceanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 29.01.2007
dupa 1an jumate:)) revin cu poze noi, una din cele doua case este gata in sfarsit pe afara.

Attached Files



#64
tecuceanu

tecuceanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 29.01.2007
De ziua mea pentru cunoscatori:))

Attached Files


Edited by tecuceanu, 17 January 2010 - 00:13.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate